Były polityk Platformy Obywatelskiej podobno ma problemy finansowe. Eksposła ścigają na Facebooku wierzyciele, którzy założyli stronę “Poszkodowani przez Palikota”. Ich hasło brzmi: “Stop. Oddaj kasę”.

Kim konkretnie są rzekomo zrobieni na szaro? To “poszkodowani przez Janusza Palikota oraz Stowarzyszenie Ruch Poparcia Palikota” – czytamy na buntowniczej stronie https://www.facebook.com/pages/… . Po co powstał ten fanpejdż? “Wszystkie osoby, firmy i instytucję zapraszam do współpracy celem odzyskania należności od Janusza Palikota – pisze pomysłodawca. Janusz Palikot oraz zarządzane przez niego Stowarzyszenie Ruch Poparcia Palikota zaciąga zobowiązania finansowe, których nie spłaca. Obecne zadłużenie sięga ponad milion złotych. Zapraszam do współpracy celem odzyskania długów” – dodaje.

Wierzyciele Palikota zrzeszają się na Facebooku od niedzieli. Na razie na ich stronie fanowskiej hula wiatr i 23 fanów. Ta garstka ludzi wystarczyła jednak, by o sprawie dowiedziały się media. I pewnie o to chodziło.

O sprawie donosił jeden z największych polskich portali internetowych. Artykuł został jednak zdjęty na prośbę samego zainteresowanego: “Ruch Poparcia Palikota stanowczo żąda usunięcia artykułu prasowego pt. “Poważne problemy Palikota. Stop. Oddaj kasę”. Informacje przedstawione w ww. artykule są nieprawdziwe, niezweryfikowane i nieoparte na jakichkolwiek potwierdzeniach” http://palikot.blog.onet.pl/Osw… . Panie pośle, podkreślamy, iż w odniesieniu do pańskich ewentualnych zobowiązań używamy słów “prawdopodobnie” i “rzekomo”.

Artykuł odtworzony z archiwalnej strony. Przepraszamy za ewentualne różnice.

27 Replies to “Wierzyciele ścigają Palikota na Facebooku!

  1. phi, wielkie mi co, niektóre partie podobno do dzisiaj nie zapłaciły za plakaty wyborcze z poprzednich kampanii, więc o co kruszyć kopię?

  2. właśnie, niech tamte partie oddadzą pieniądze!!! btw. milion złotych to w stosunku do tych partii małe pieniądze 😛

  3. Dobrze mu tak niech go ścigają. Taki mądry był jak robił nagonkę na PIS, teraz sam to odczuje. Menda jedna

  4. wiedziałem, że zejdzie na psy – byli ludzie na stosach byli koty, czas na psy te ujadające na prawicę

  5. Taa, a członkowie rządu to rzekomo i prawdopodobnie kłamcy i oszuści, rzekomo nie dotrzymują obietnic wyborczych..

  6. zauwazcie ze Palikot chce dobrze dla polski.zrzekl sie przede wszystkim diet poselskich jak byl w sejmie.A reszta tych zlodzieji chce tylko ciagnac jak najwiecej z kasy polskiej

  7. a ja myśle sobie na cholera polotykom “immunitety” ,ponoc maja sluzyc spoleczenstwu za czym idzie ich uczciwosc,wiec chyba pora zniesc ten absurdalny wymysł “PRZECZ Z OMMUNITETAMI” zaraz bysmy mieli lepsze Państwo 🙂

  8. wiecie co wam powiem?! a kij im wszystkim w oko.. jak świat światem ludzie zawsze “lody kręcili i kręcić będą..”. nie będę oceniał ni Psa ni Kota ani Palikota! niech każdy zajmie się własnym życiem i własnymi problemami. zacznijcie oceniać i rozliczać siebie sami!! a prawda jest taka – jak sobie w życiu pościelicie to tak się wyśpicie i kropka !!! pozdrawiam..

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *