Kasia Tusk intensywnie udziela się na Twitterze. Dzięki dociekliwości jednego z zaprzyjaźnionych internautów udało nam się dotrzeć do skrzętnie skrywanego przez Kasię gniazdka. Przedstawimy Wam cytaty z Twittera.

Cytaty z Twittera – życiowe mądrości

Rozćwierkana Kasia wita nas uroczym zdjęciem. O czym ćwierka córka jaśnie nam panującego Pana premiera? Oto kilka najświeższych wpisów:

“Ci co mówią że po nowelizacji prawa do zgromadzeń jest jak na Białorusi kłamią. Na Białorusi kary płaci się w rublach, a u nas w złotówkach.”

“Lubię wydawać pieniądze na pierdoły … to po tacie.”

“Jeśli ktoś jeszcze nie wie to Polska po wspaniałej grze tak jak Portugalia też już odpadła z turnieju.”

“Niemcy zagrają w finale z Hiszpanią!! Tata mówi że dokopiemy tym cieniasom.”

“Czasami mam takie dni że leżę godzinami na podłodze i wyobrażam sobie że jestem marchewką…”

To tylko niektóre cytaty z Twittera z życiowych mądrości Kasi Tusk. Twitterowa gwiazda wyćwierkała już 97 tweetów. 750 osób obserwuje jej gniazdko.

Szkoda tylko, że opisywany przez nas profil nie jest prawdziwy… A może? Dlatego zanim zaczniemy wydawać opinię lepiej sprawdzić tam gdzie się da, czy to prawdziwe konto, czy też nie. Łatwo jest wydawać opinię gorzej z weryfikacją źródeł. Możecie sobie sami sprawdzić i nadać trudu, czy to jest Twitter Prezydetna?

Artykuł odtworzony z archiwalnej strony. Przepraszamy za ewentualne różnice.

11 Replies to “Cytaty z Twittera – o czym ćwierka Kasia Tusk?

  1. “Lubię wydawać pieniądze na pier^doły … to po tacie.” – Napisała prawdę o starym. Tusk roztrwania pieniądze polskie. Rozsprzedaje majątek narodowy. Topi kasę w drogach z desek klo^zetowych i zadłuża kraj. Wydaje majatek na pier^doły, takie jak stadiony dla piłkarzy, których nie mamy, a Służba Zdrowia zd^ycha. Nie ma reformy ZUS. Nie ma inwestycji w HI-Tech i badania naukowe. Tatuś nie będzie zadowolony z Kasi, że go tak bezlitośnie krytykuje. Dziewczyna nawet czasem czuje się jak ryża marchewka. Dużo wyborców PO ma mózg jak warzywo.

  2. rodzina zlodzieji i tyle na ten temat. zmien lepiej nazwisko bo nie bedize ci latwo w zyciu z tym czyms jak TUSK wspolczoje z calego serca …

  3. a pozatym widac ze to wszystko specjalnie zeby zwrocic na siebie uwage tylko to chiala i nic wiecej puste rozpieszczone dziecko i nic wiecej … i wyruchana przez brata na kazdy mozliwy sposob…

  4. Co do statusu na fb – ćwierkający majstersztyk? Poważnie? Konto parodystyczne powinno być śmieszne, to jest wręcz żenujące. Majstersztykiem, jeśli już, można nazwać @KomorowskiPL, trzymającym poziom np. @Franek_S.

  5. “Czasami mam takie dni że leżę godzinami na podłodze i wyobrażam sobie że jestem marchewką…” a może warzywem ?

  6. jedyna sprawa, która tuskowi wyszła, bo córkę ma śliczną. Szkoda, że już skażona szołbiznesem

  7. “Szkoda tylko, że opisywany przez nas profil nie jest prawdziwy… A może?” -czytanie ze zrozumieniem.

  8. beznadziejna dziewczyna ,uwaza sie za nie wiadomo jaka p[ieknosc. a w glowie pusto juz od dawna.Czeka na komplementy i wyraznie nie moze bez nich zyc. Glupia do n-tej potegi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *