Film Powrót do Przyszłości – od dwóch dni Facebooka zalewają zdjęcia z tego kultowego filmu. Widnieje na nich zegar z DeLoreana, którym Marty i Doc podróżowali w czasie. Według dowcipnisiów bohaterowie trylogii przenieśli się do 27 czerwca 2012 roku. To bzdura!

Film Powrót do Przyszłości – o co chodzi?

Marty McFly i Emmett Lathrop Brown przenieśli się bowiem do 21 października 2015 roku, a krążący po Facebooku kadr to fotomontaż. Bardzo skuteczny, ale dalej to fejk.

Jeśli nabraliście się na to, że dziś właśnie jest ten dzień (albo wczoraj) – nie martwcie się. W społecznościową pułapkę dała się złapać cała redakcja Fejsika.

Fałszywy obrazek opublikowany w środę na stronie ‘Colour Me Fun’ został udostępniony ponad 10 tysięcy razy i doczekał się ponad tysiąca “lajków”, dzięki zegarowi z filmu Powrót do Przyszłości. Co ciekawe, przyszłość ukazana filmie posiadała wiele nowoczesnych gadżetów technologicznych. Ciekawe ile procentowo udało się przewidzieć twórcom filmu. Może kiedyś zrobimy o tym osobny wpis, ale to melodia przyszłości.

Pomysłodawcom serdecznie gratulujemy! Z tej okazji a propos filmu, chciałbym Wam przypomnieć o filmie The Social Network, a w zasadzie o jego nie możności reklamowania na portalu społecznościowym, co jest bardzo interesujące, skoro jest to film o Facebooku, ale mimo wszystko nie można na nim się reklamować.

Wpis z archiwalnej wersji. Przepraszamy za ewentualne zmiany.

16 Replies to “Film Powrót do Przyszłości – afera na Facebooku!

  1. społeczeństwo już zgłupiało od fejsa, wymyślają takie durnoty, tylko po co… słońce dzisiaj świeci… łoooo, ale zajefajnie… deszcz pada, łooo wyśmienicie… a takim to a takim filmie była taka to a taka data… wróżę zmierzch człowieka rozumnego-inteligentnego… wkrótce miarą inteligencji będzie ilość lajków…

  2. No i co z tego jak by nawet przenieśli się do tego dnia???????????????????????????WTF!!! Za 3 lata będzie data oryginalna jak we filmi i wielkie HALO??????????????????????? Jak dla mnie to żenada, A może niech ich poszukają tam gdzieś??????????????????????????

  3. Tak, przenieśli się, zabrali Winchestera, paczkę naboi i zakończyli karierę rządzących w POlsce dyletantów i oszustów, rudych i łysych, akurat w 2015 roku nastąpi to szczęśliwe wydarzenie.

  4. fajnie tylko że tam jest 21 październik 2015 a nie 2012 i widać że ta fota jest przerobiona ” TO PODRÓBKA”!!!!!!!

  5. facebook to taka bzdura ze nie chce sie mi pisać!!!!!! widac ze ludzie sie nudza DO ROBOTY A NIE BZDURAMI SIE ZAJMOWAĆ!!!!!!!!!

  6. Jeżeli chodzi o latające samochody, to trochę przesadzili z tym 2015, to było możliwe ale dopiero w 2115, miedzy innymi na bazie badań z CERN

  7. tak piszecie, że fejsbuk to bezedura a sami siedzicie na fejsiku i przegrywacie życie (w tym ja). Obiecuję, ze moja noga już nie postanie na żadnym wszawym portaliku z o2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *