Zaserwowane zostanie nam nowe powiadomienia na FB w strumieniu Aktualności. News Feed zostanie wzbogacony o przypominajki z różnych aplikacji i to bez konieczności kumplowania się z takim a takim użytkownikiem. I bez subskrypcji – informuje społecznościowy kolos.

Powiadomienia na FB – jak to działa?

Jak będą działać powiadomienia na FB? Przykład: Facebook da nam znać kiedy ktoś opublikuje nowe zdjęcie wysokiej jakości na Instagramie.

Narzędzie przypomina subskrybowanie treści z czyjegoś profilu z tym zastrzeżeniem, że prenumerujemy tylko niektóre treści. Abonament wybiórczy, cząstkowy związany z odpaloną na Facebooku nową aplikacją. Zastanawiające jest jak daleko posunie się Facebook w tym aspekcie. Jeśli treści te są przez nas jakoś zaznaczone bądź regularnie odwiedzamy je. To tak, to ma rację bytu. Jeśli ma być tylko po to, by dostawać przysłowiowy SPAM bądź treści, które absolutnie mnie nie interesują, to znaczy, że gdzieś został popełniony błąd. Zobaczymy jak to będzie w praktyce.

Co istotne w przypadku niektórych aplikacji otrzymywanie powiadomień nie ma nic wspólnego z listą znajomych. Mimo stałych zmian, zawsze pojawiają nowe problemy. Mimo, że nie dawno dodali nową funkcję na Facebooka, która powinna być dodana dawno temu, będą pojawiać się przysłowowe kłody pod naszymi nogami.

Czyżby prywatność na Facebooku nic nie znaczyła?

Artykuł odtworzony z archiwalnej strony. Przepraszamy za ewentualne różnice.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *