Gra na Facebooku CityVille – fani mogą czuć się urażeni. Powód? Najnowsza reklamówka gry na Facebooku SimCity Social “More city, less ville”, której twórcy nabijają się z topowej gry firmy Zynga. Szykuje się zatem niezła społecznościowa wojenka.

Gra na Facebooku – porównanie

SimCity Social dopiero raczkuje – póki co można się raczyć wersją beta kreatywnie promowanej gry.

A CityVille niepodzielnie króluje jako gra na Facebooku. Miesięcznie bawi 29 milionów użytkowników portalu zaś każdego dnia – 4 miliony. O takich wynikach EA może tylko pomarzyć.

Ranking Appdata

W zestawieniu deweloperów Zynga także jest bezkonkurencyjna. W rankingu AppData imperium Marka Pincusa zajmuje 1. miejsce. Tuż za nią plasują się:

  • Socialcam,
  • Microsoft,
  • King.com,
  • Yahoo,
  • Electronic Arts.

“More city, less ville” – czy produkt Zyngi to totalna wiocha? Zobaczcie, oceńcie. Nie zawsze wielkie potęgi mają patent we wszystkim. Na przykladzie Zynga widać to doskonale. Za sobą ma wielkie firmy, ale mimo wszystko jest dalej na pierwszym miejscu. Warto wspomnieć o premierach innych gier na FB.

Jeśli poszukujesz darmowe gry na androida, to idealnie trafiłeś! Dowiesz się tutaj nie tylko o darmowych, ale także najlepszych! Jest w czym wybierać, także na pewno znajdziesz sobie jakąś grę, która sprosta Twoim wymaganiom. Serdecznie zapraszamy także do innych wpisów!

Wpis z archiwalnej wersji. Przepraszamy za ewentualne zmiany.

11 Replies to “Gra na Facebooku – SimCity Social i jego reklama

  1. kiepskieeeeee nudne wielcy fani simsów łłłłłłłłłłłłłłaaaaaaaaa hura same nudny mam 13 lat a ich nie lubie

  2. no ac ty ro bis kotek bezemie moge psyjc dociebie co po jak nie mi nie pozwolis tojak nie pozwolisz mi pzsyjc co to otpis okokokokokok

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *