Twórcy słynnych na całą Polskę gier “Biją Mnie Niemcy”, “Pewnego razu na Miodowej…” i “Pewnego razu w Londynie…” postanowili uczcić obrońców krzyża pod Pałacem Prezydenckim w Warszawie. Od teraz każdy może nie wychodząc z domu postawić na Krakowskim Przedmieściu kilka, kilkanaście albo nawet KILKASET krzyży. Tyle postawili rekordziści!

Jak twórcy gry http://apps.facebook.com/obronc… reklamują swoja wirtualną rozrywkę? Słowami Jarosława Kaczyńskiego: “Brońmy krzyża. Jeżeli prezydent Komorowski usunie krzyż, to będzie zupełnie jasne, kim jest i po której, w różnego rodzaju sporach dotyczących polskiej historii, jest stronie. (…) Niech to jawnie powie. Niech ma odwagę powiedzieć, że jest po tej samej stronie, co pan Napieralski, pan Zapatero” – cytują na stronie fanowskiej OBROŃCY KRZYŻA.

No to startujemy. W tle towarzyszy nam niezłomny Krzyżak Jarosław Kaczyński, który z komputerowych głośników nawołuje do obrony krzyżowej. Na ekranie wyskakują tak bardzo nielubiane przez prezesa Prawa i Sprawiedliwości postacie ze sceny politycznej jak Grzegorz Napieralski, Hanna Gronkiewicz-Waltz z Donaldem Tuskiem i José Luis Rodríguez Zapatero. Każdy klik w polityka to jeden postawiony pod Pałacem Prezydenckim krzyż.

Najlepszy krzyżowiec postawił aż 112 KRZYŻY. Drugi wynik to 63 krzyże. Zdobywca pierwszego miejsca musi być mistrzem Zakonu Krzyżackiego. Innej opcji nie ma. Dajcie proszę znać ile krzyży uda Wam się postawić pod Pałacem.

Artykuł odtworzony z archiwalnej strony. Przepraszamy za ewentualne różnice.

One Reply to “OBROŃCA KRZYŻA na Facebooku. Ile krzyży postawiłeś pod Pałacem?”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *