Jeszcze jeden przykład wyjątkowo podłego zachowania na Facebooku. 19-letni Neil Geckle z Pensylwanii (USA) publikował na portalu pedofilskie fotomontaże z własnym wizerunkiem. Młody mężczyzna wykorzystywał do tego celu swoje sprośne zdjęcia i kadry nieletnich pobrane z Facebooka – donosi Huffington Post.

19-latek został zatrzymany w ubiegły czwartek. Według śledczych Geckle ściągał zdjęcia dziewczynek z portalu społecznościowego, masturbował się przed nimi, następnie cyfrowo doklejał do nich swoje genitalia i publikował je na profilach osób, których wizerunki wykorzystywał.

Policja wpadła na trop młodego mężczyzny w lutym. Detektywi szybko namierzyli 19-latka, który na Facebooku posługiwał się pseudonimem “Matt Hemcher”.

Geckle usłyszał zarzuty m.in. rozpowszechniania pornografii dziecięcej i kopiowania obscenicznych materiałów.

Jego ofiarą padły co najmniej trzy nieletnie dziewczynki i jeden osiemnastolatek. Na odpowiedź, dlaczego to robił, Nick odparł: “Nie myślałem, że to taka wielka sprawa”. Postępowanie w sprawie trwa.

Wpis z archiwalnej wersji. Przepraszamy za ewentualne zmiany.

6 Replies to “Pedofilskie fotomontaże na Facebooku

  1. niektorzy robia takie rzeczy dla zartu wstawiajac zdjecia swoich znajomych ktore sa przerobione i to odrazu oznacza to??

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *