Aktywni miłośnicy piłki nożnej, którzy każdą wolną chwilę spędzają na boisku, jak i bierni pasjonaci kibicujący zwykle przez telewizorem, mają niepowtarzaną szansę sprawdzenia swoich umiejętności w wirtualnym piłkarskim pojedynku. A to za sprawą przygotowanej przez firmę Silence! facebookowej gry Penalty. Oparta na niezwykle prostych zasadach zabawa dostarcza wiele emocji nie tylko poprzez testowanie własnych możliwości, ale i rywalizację ze znajomymi.

Jak wygląda gra? W Penalty https://apps.facebook.com/penal… to Ty jesteś strzelcem. Musisz zmierzyć się z wirtualnym bramkarzem. Wybierasz jedno z dziewięciu miejsc na bramce, w które chcesz trafić, a następnie strzelasz obserwując przy tym pasek siły. Im więcej goli uda Ci się strzelić, tym lepiej. Musisz jednak pamiętać, iż z każdym golem wzrasta poziom trudności, co oznacza że Twoje próby muszą być bardziej precyzyjne.

Poszczególnym graczom Penalty przypisywane są również osiągnięcia tj. First goal – zdobycie pierwszego gola; Power – za wystrzelenie piłki tak mocno, jak to możliwe i zdobycie gola; Double blast – za wystrzelenie piłki nad poprzeczką; Hat trick – za strzelenie 3 goli pod rząd; Too weak – brak umiejętności strzelenia gola.

Gra Penalty to nie tylko możliwość sprawdzenia własnych umiejętności. Gracz do zabawy może zaprosić również swoich znajomych na Facebooku, a następnie rywalizować z nimi poprzez porównywanie osiągnięć. Dodatkowo istnieje możliwość porównywania wyników i osiągnięć z graczami, którzy nie należą do znajomych danego użytkownika gry.

Powodzenia!

Artykuł odtworzony z archiwalnej strony. Przepraszamy za ewentualne różnice.

8 Replies to “Strzelaj gole na Facebooku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *