Koniec grzecznych gier na Facebooku! Najwyższa pora dobrze się zabawić. To propozycja dla dorosłych chłopców i dużych dziewczynek. Gorący miks FarmVille i The Sims.

Gra zaczyna się bardzo pruderyjnie i spokojnie – najpierw należy stworzyć własnego avatara. Kreujemy go według własnych upodobań. Zasady Playboy Party są niezwykle proste – gracz ma wyprawiać takie imprezy, żeby wszystkim dookoła z wrażenia opadały szczęki. Można na nie zapraszać gwiazdy i króliczki Playboya. Im więcej wystrzałowych gości, tym większa popularność gracza. A tym samym – więcej punktów na jego koncie.

Monety i punkty sławy można też zdobywać za witanie gości i pozbywanie się tych niezaproszonych i niechcianych. Taki wirtualny, ekstrawagancki savoir-vivre.

Jeśli uda Wam się przejść do następnego poziomu gry zostaniecie nagrodzeni gorącymi fotografiami. Głównie są to zdjęcia roznegliżowanych panienek w strojach kąpielowych i rozkładówek z Playboya.

W Playboy Party można zapraszać znajomych na imprezy, można im także wysyłać prezenty. Całość jest zabawna i pikantna. Jesteście gotowi? Zapraszam tu http://apps.facebook.com/playbo…

Wpis z archiwalnej wersji. Przepraszamy za ewentualne zmiany.

One Reply to “Playboy Party na Facebooku – zabawisz się?”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *