Facebook, największy serwis społecznościowy świata, wybrał polską firmę jako zaufanego partnera w rozwoju swoich narzędzi marketingowych. Cheesecat.com uzyskał status Preferred Marketing Developer (PMD).

Społecznościowy gigant wybiera najbardziej zaawansowane technologicznie firmy zajmujące się tworzeniem aplikacji. Proces przyznawania jest złożony i selektywny. Polska firma jest polecana przez Facebooka jako producent aplikacji do zarządzania treścią w serwisie społecznościowym (Pages).

– W ten sposób została wyróżniona platforma do moderacji i analizy stron catNapoleon.com. W ramach programu będziemy rozwijać narzędzie o kolejne funkcje związane z pełną obsługą marketingową na Facebooku, w tym planujemy w najbliższym czasie wdrożyć moduł do emisji i optymalizacji reklam. W ten sposób stworzymy kompletne narzędzie do zarządzania obecnością marki na Facebooku: od moderacji stron, przez aplikacje (konkursy, quizy), wsparcie reklamowe i analizę wyników – tłumaczy Kornel Kulisiewicz, szef Cheesecat.

Firma zajmuje się tworzeniem narzędzi dla marketerów. Jej sztandarowym produktem jest Napoleon – system do zarządzania treścią, analizy stron, trendów i efektów marketingowych na Facebooku. W tej chwili korzystają z niego wiodące polskie agencje social mediowe i duże marki.

Wpis z archiwalnej wersji. Przepraszamy za ewentualne zmiany.

One Reply to “Polska firma polecana przez Facebooka”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *