Fajny sposób na promocję swojego nowego dzieła znalazł Maciej Ślesicki. Film “Trzy minuty – 21:37” z Krzysztofem Stroińskim, Agnieszką Grochowską, Bogusławem Lindą i Pawłem Królikowskim zadebiutuje na ekranach kin 1 kwietnia, ale już teraz można poczuć jego klimat na Facebooku. Wszystko dzięki grze “Trzy Minuty”.

Aplikację znajdziecie tu http://www.facebook.com/apps/ap… . W grze wcielacie się w jednego z bohaterów filmu “Trzy Minuty – 21:37”. Waszym zadaniem jest tak pokierować jego losami, żeby przetrwał dłużej, niż tytułowe trzy minuty. To wcale nie będzie łatwe.

Musicie bowiem przetrwać walkę z dresiarzami, policją i całym złem wielkiego miasta. Pomogą Wam spryt i instynkt samozachowawczy. Tu lepiej się nie wychylać i nie strugać chojraka. Gra przypomina komiks. To, co zrobi Wasz bohater, wybieracie spośród dwóch lub trzech możliwości zachowań.

“Trzy minuty” na Facebooku są poprzeplatane fragmentami scen z filmu Macieja Ślesickiego. Dobra gra do biura. Chociaż przez chwilę można poczuć się szefem. Polecamy.

Wpis z archiwalnej wersji. Przepraszamy za ewentualne zmiany.

One Reply to “Polska gra filmowa na Facebooku”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *