Atrakcyjne kobiety lubią pozować na Facebooku. Płeć piękna ma hopla na punkcie publikowania zdjęć, fotografii, “foci” i “słitaśnych fotek”. Szczególną popularnością cieszą się kadry strzelane przed lustrem. Wtedy można odpowiednio się ustawić i własnoręcznie utrwalić swoje zewnętrzne piękno.

Długi, majowy weekend sprzyjał publikowaniu takich właśnie ujęć na Facebooku. Użytkowniczki chciały zabłysnąć i przyciągnąć uwagę swoich znajomych. Niektóre robią to dla “lajków”, inne – dla komentarzy, jeszcze inne – z nudów. Ale każdy powód jest dobry, by się wylansować. Po to właśnie są portale społecznościowe, z zuckerbergowym na czele.

Spełniamy marzenia spragnionych popularności dam i prezentujemy pokaźną galerię lustrzanych odbitek z Facebooka. Jest na co popatrzeć. Choć w niektórych przypadkach przydałaby się interwencja cenzorska. Fejs nienawidzi golizny i goliznę piętnuje. Zgodnie z purytańskim regulaminem.

Jest jednak cienka granica między lansem a kiczem i tandetą. Bo jeśli do lustrzanych kadrów dorzuci się jeszcze głupie miny i wymiesza z głębokimi dekoltami i wypiętymi pupami – efekt może być naprawdę zatrważający. Ale przecież panowie tylko na to czekają.

Jeśli publikujecie podobne fotografie na Facebooku – ukryjcie je przed wzrokiem obcych użytkowników. I lepiej niech nie będą Waszą profilową wizytówką. Pracodawca (lub potencjalny pracodawca) może bowiem wyciągnąć zbyt daleko idące wnioski.

Ładne damy?

Artykuł odtworzony z archiwalnej strony. Przepraszamy za ewentualne różnice.

17 Replies to “Pozerki z Facebooka. Sexy? (FOTO)

  1. chciałbym zobaczyć z kim śpią Ci goście którzy mówią że te laski są brzydkie … ciekawe jak ich wyglądają? pewnie jak Fiona 🙂

  2. Protestuję przeciwko używaniu słowa “dama” w tym artykule. Cyba, że jako ironiczne określenie…

  3. OMG ludziska nie macie co robić?? Jak chcą sobie robić takie zdęcia to niech robią, krytykujecie ale sami siedzicie cały dzień na necie i przeglądacie takie beznadziejne “wiadomości”. Jakby to kogo interesowało. Nie przeszkadza mi to w żadnym wypadku. Zachowujecie sie jakbyście w życiu cycków nie widzieli. Jak je pracodawca źle oceni to tylko o nim świadczy bo jak ktoś dobrze pracuje to dobrze pracuje, nikogo nie powinno obchodzić co kto robi po godzinach. Ehh każdy krytykuje ale cale dnie by nagie laski oglądał

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *