Panuje obiegowa opinia, że banki niczego za darmo nie dają. Tymczasem ING Bank Śląski rozdaje laptopy na Facebooku. Nie do końca gratis, ale konkurs jest banalnie prosty. By cieszyć się nowiutkim notebookiem Samsunga wystarczy wykazać się odrobiną inwencji twórczej.

Hop na fanstronę ING http://www.facebook.com/INGBank… . Cała tajemnica kryje się w zakładce “Konkurs”. Aplikacja zażąda od Was dostępu do profilu, ale to formalność i fejsbukowy standard. Po prostu inaczej się nie da.

Konkurs potrwa do 21 września i będzie miał trzy rundy. W każdej z nich do wygrania jest jeden ultranowoczesny laptop. W konkursie może wziąć udział każdy, kto zaprosi do polubienia strony fanowskiej ING co najmniej pięciu fejsbukowych znajomych a ci owo zaproszenie przyjmą. Tutaj kłania się czysty, społecznościowy marketing.

Teraz klu programu. Należy w sposób niebanalny i nietuzinkowy rozwinąć zdanie Internetowi mają lepiej, bo…” no właśnie, bo co? Wasza w tym głowa.

Co ciekawe, każdy z Was może przystąpić do zadania konkursowego dowolną ilość razy. Ta reguła rzadko stosowana jest w konkursach na Facebooku a bez wątpienia zwiększa szansę na wygraną.

Artykuł odtworzony z archiwalnej strony. Przepraszamy za ewentualne różnice.

One Reply to “Rozwiń zdanie “Internetowi mają lepiej, bo…” i wygraj laptopa!”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *