Na pomysł wpadli dwaj znajomi z Melbourne, Jeremy Bassett i Dylan Merritt, którzy dorysowali penisy na zdjęciu zamieszczonym w lokalnej gazecie.

Pomysł wydał się tak zabawny, że postanowili założyć stronę na Facebooku. Pierwsze przerobione zdjęcie, które opublikowali na fanpageu otrzymało cztery komentarze oraz 253 lajki. Kilka godzin później dodali zdjęcie śpiewającego uczestnika programu ‘’X-Factor’’. Jednak zamiast mikrofonu, niejaki Josh Brookes trzymał w ręku domalowanego penisa. Kolejną ofiarą był zawodnik ligi footbolowej, przeróbka jego zdjęcia cieszyła się sporym uznaniem.

Po kolejnych zdjęciach popularność strony rosła w zatrważającym tempie. Obecnie stronę polubiło ponad 130 tysięcy.

W raz z rozwojem strony, założyciele zaczęli publikować zdjęcia przysyłane przez facebookowiczów. Ostatnio pojawiła się fotografia Baracka Obamy, oczywiście z nieodłącznym elementem w ręku.

Wszystkie przeróbki możecie obejrzeć na fanpageu ”Drawing Dicks On The Herald Sun”.

Długopisy w ręce, a może fotografie opublikowane w polskich gazetach pojawią się na australijskim fanpageu.

Artykuł odtworzony z archiwalnej strony. Przepraszamy za ewentualne różnice.

11 Replies to “Rysowanie penisów na stronach gazet najnowszą rozrywką na FB

  1. Gość widze jarka z rydzykiem, bylaby nowa ikona pis i fanatyzm — dorysuj przede wszystkim po FILEMONIE dla gajovego i Dunalda ale bez jaj i POobrzezaniu !!!

  2. Hej jeśli chcesz dorobić Sobie w sieci jakieś 100zł miesięcznie to pisz na gg pod numer 5847915, wszystko wyjaśnię, to banalnie proste 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *