Rzuć rękawicę to nowy konkurs na Facebooku, w którym do zdobycia są mikrofalówki, kuchenki turystyczne i coolery na butelkę. Nagrody czekają na tych, którzy nie boją się stanąć do walki z przypalonym garnkiem czy poplamionymi spodniami.

Co to jest drylowanie? Czy można umyć naczynia bez użycia rąk? Jak sprawdzić, czy jajko jest świeże? Która zupa ma oko? Na takie m.in. pytania będą musieli udzielić odpowiedzi uczestnicy nowego quizu. Aplikację konkursową można znaleźć pod adresem: http://apps.facebook.com/candy_…

Zasady gry są proste. Orężem do walki o nagrody są pytania z czterech kategorii: pranie, gotowanie, chłodzenie, zmywanie. Przy ich pomocy można sprawdzić wiedzę swoich znajomych. Jest to jednak broń obosieczna, gdyż role pytających i pytanych są wymienne. Warto być dobrym strategiem, gdyż punkty można zdobyć zarówno odpowiadając poprawnie na zadane przez znajomych pytania, jak i zadając im pytania, na które nie będą znać poprawnej odpowiedzi.

Potyczki potrwają do 12 sierpnia. Osoba, która w czasie trwania konkursu zdobędzie najwięcej punktów, wygra kuchenkę mikrofalową. Kolejnych 49 uczestników, którzy zajmą najwyższe miejsca w rankingu, otrzyma zestaw składający się z lodówki turystycznej oraz 8 coolerów na butelkę.

Artykuł odtworzony z archiwalnej strony. Przepraszamy za ewentualne różnice.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *