Wybory samorządowe 2010 odbędą się już 21 listopada. I to właśnie te wybory wymagają naszej szczególnej uwagi wyborcy – od ich wyniku zależy jak będzie przez najbliższe lata zarządzane miejsce, w którym mieszkamy. I na pewno nie chcemy powtarzać błędów, które popełniliśmy przy poprzednich wyborach i których żałujemy do tej pory. Wyborcy nie są świętymi krowami. Dlatego może warto zapoznać się z nimi jeszcze przed wyborami niż utyskiwać po ogłoszeniu ich wyników? Przecież nasz głos może być decydujący!

Pokojowy i merytoryczny dialog umożliwia nam strona prawyborów samorządowych na Facebooku: http://www.facebook.com/Prawybo… Zawiera ona aplikację “Prawybory samorządowe 2010” (http://www.facebook.com/connect… ), która ma charakter sondażu przedwyborczego do wyborów samorządowych. Obecnie można oddać głos na ponad 200 kandydatów w 65 miastach, choć lista stale się powiększa.

Zgodnie z ideą prawyborów można (ANONIMOWO) oddać jeden głos na swojego kandydata. Po oddaniu głosu można na bieżąco śledzić wyniki głosowania. Co, jako redakcja społecznie zaangażowana, serdecznie polecamy.

Wpis z archiwalnej wersji. Przepraszamy za ewentualne zmiany.

One Reply to “Samorządowe wybory na Facebooku. Zagłosujesz?”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *