Niektórzy twierdzą, że Rosjanki są najpiękniejsze. Naszym zdaniem najpiękniejsze są Polki, ale dziewczynom z Rosji także niczego nie brakuje. Atrakcyjne, powabne, seksowne i lubią się lansować na portalach społecznościowych. Tak jak nasze.

Ich ulubionym miejscem lansu jest (są) VKontakte. To taki rosyjski Facebook. Bez sierpa i młota.

Pozy te same, co w przypadku Amerykanek, Brazylijek, Francuzek czy dziewczyn z Wielkiej Brytanii. Choć “kaczych dzióbków” zdecydowanie mniej. Może to ze względu na niezbyt sprzyjającą aurę? Klimat? Władimira Putina? Nie wiemy.

Nie zagłębiając się w szczegóły zapraszamy na pokaz galerii zdjęć Rosjanek z portali społecznościowych. Warto.

Która dama najładniejsza?

+++

via VKontakte, FB, web

Artykuł odtworzony z archiwalnej strony. Przepraszamy za ewentualne różnice.

16 Replies to “Sexy Rosjanki z portali społecznościowych (FOTO)

  1. Rosja i USA zbankrutowały bo kończy się ropa stąd światowy kryzys wojny przez brak darmowej odnawialnej energii 2015r zakaz aut spalinowych! auta na prąd! =cena 10 tys.zł 100 km za 2 zł 0-100km/h= 5sek.!

  2. za nowym ruskim jedzie straż pożarna karetka i zatrzymuje go policja:co to za kolumna?-to moja apteczka i gaśnica:) Rosją długo rządzili Niemcy Rosja i USA zbankrutowały bo kończy się ropa stąd światowy kryzys wojny przez brak ekologii darmowej odnawialnej energii wegetarianizmu

  3. już rosyjski car okupował Czeczenie-dzis chodzi o zabezpieczenie w Czeczeni rosyjskiego rurociagu ropy,dlatego Rosjanie skupiaja się na terenie wokół niego,nie dbajac o np.góry,gdzie ukrywaja się “terrorysci”,czyli czeczenscy partyzanci. Rosjanie boją się walk z partyzantami więc dokonują masowych egzekucji gwałtów i okradają bezbronnych cywili. przykład imperialistycznej polityki Rosji:Czeczenia=okupacja od cara do Putina opis zbrodni wojennych w Czeczenii by zabezpieczyć rosyjski rurociąg ropy= 1/3 mieszkańców zabita,Kraj zniszczony przez polityczne interesy i fanatyzm…, fala uchodźców, obie strony nie dbają o ludność cywilną dopuszczając się zbrodni wojennych, porwań, tortur…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *