Skype 5.11 beta – czapki z głów. To softwarowy kombajn dla internetoholików, którzy korzystają z najpopularniejszych komunikatorów internetowych. Nie dość, że najnowsza wersja testowa Skype’a zintegrowana jest z Facebookiem (to nie nowość), to także skomunikowana jest z kontami Windowsa.

Przede wszystkim Skype 5.11 beta pozwala zebrać wszystkich znajomych do przysłowiowej kupy. Logowanie w usługach Microsoftu? Proszę bardzo. Rozmowy z kumplami i koleżankami z Messengera, Xbox Live i Hotmaila? No problem. Da się.

No i nowiutki Skype jest po prostu ładniejszy. Przyjemniej się chrupie. Warto do wideorozmów używać odpowiedniej kamerki jaką jest Samsung Gear 360.

Dowiedz się więcej o Xbox One S 4k.

Artykuł odtworzony z archiwalnej strony. Przepraszamy za ewentualne różnice.

18 Replies to “Facebook, Messenger, Xbox Live i Hotmail w jednym, czyli nowy Skype

  1. Nigdy tego nie zainstaluję. Majstersztyk szpiegowski. Poczytajcie jak pięknie Skype reaguje na komendy przesyłane szyfrowanym protokołem. Wysyła grzecznie spis zawartości Waszego dysku, itp. Służby już się dogadały z Microsoftem. I ciekawa ta integracja z FB. Moim zdaniem Microsoft kupi FB… lub już jest wstępna umowa podpisana. Strzeżcie się i usuwajcie konta… bo sami wchodzicie w łapy pejsów, którzy wiedzą o Was więcej niż Wy sami.

  2. I co? Eksperci od bezpieczeństwa ostrzegali, jaki skutek będzie miało wykupienie Skype przez Microsoft. Microsoft zarzekał się, że nic takiego się nie stanie. Fanboje Microsoftu darli ryje, że Skype pozostanie niezależny. I proszę – jest niezależny jak diabli.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *