Pamiętacie kultową kreskówkę “The Simpsons”? To taki trochę “Bolek i Lolek”, tylko że dzieje się w Stanach i nie ma Toli. Simpsonowie mają na Facebooku grubo ponad 5 milionów fanów a ich liczba rośnie. Ludzkość kocha Homera, Marge, Barta, Lisę i Maggie. Forever.

Fanpejdż “The Simpsons” http://www.facebook.com/TheSimp… to przede wszystkim dużo newsów o serialu. Na tablicy fanstrony co i rusz pojawiają się mrożące krew w żyłach informacje jak na przykład ta, że w kreskówce pojawi się założyciel Facebooka Mark Zuckerberg https://www.fejsik.pl/Mark-Zucke… . Nadto na fanpejdżu znajdziecie tony dobrej jakości screenów z serialu i zdjęcia z imprez promujących Simpsonów.

Serial “The Simpsons” produkowany jest już ponad 20 lat, od 1989 roku. We wrześniu telewizja FOX wyemituje 22. sezon kreskówki. I tutaj niestety Simpsonowie zdecydowanie wygrywają z “Bolkiem i Lolkiem”. Autorzy kreskówki często zapraszają do pojedynczych odcinków gwiazdy jako gości, którzy podkładają głos rysunkowej wersji samych siebie. W serialu wystąpili już m. in. Metallica, Lionel Richie, Mel Gibson i Alfred Hitchcock.

Na fanstronie znajdziecie też fragmenty kreskówki w zakładce FILMY. Wszyscy fani Simpsonów muszą fanpejdż polubić. Bez dwóch zdań!

Artykuł odtworzony z archiwalnej strony. Przepraszamy za ewentualne różnice.

One Reply to “SIMPSONOWIE na Facebooku warci ponad 5 milionów!”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *