25-letnia LaShanda Armstrong z Newburgh, miasta oddalonego o 97 km od Nowego Jorku, wjechała samochodem z czworgiem dzieci do rzeki Hudson. Matka i trzej pasażerowie zginęli. Pół godziny przed tragedią kobieta przeprosiła na Facebooku za to, co ma zamiar zrobić.

“Przepraszam wszystkich, wybaczcie mi to, co zrobię – obwieściła na portalu społecznościowym LaShanda. 25-latka połączyła się ostatni raz z Facebookiem za pomocą swojego smartfona.

Szef policji z rodzinnego miasta desperatki nie rozumie, dlaczego kobieta zdecydowała się na tak drastyczny krok: “Nie wiem, czy kiedykolwiek dowiemy się, co myślała LaShanda Armstrong, kiedy opuściła dom i wjechała z dziećmi do rzeki” – bezradnie przyznał oficer Michael Ferrara.

Policjanci dotarli do świadków tragedii, którzy widzieli, jak 25-latka pędzi swoim samochodem przez skrzyżowanie prowadzące wprost do rzeki Hudson. Wraz z nią zginęli jej dwaj synowie i 11-miesięczna córka. Przed śmiercią uciekł 10-letni syn, któremu udało się wydostać z samochodu i dopłynąć do brzegu. Uratowany chłopiec przyznał, że matka była święcie przekonana, że jej konkubent ją oszukuje i dlatego zdecydowała się na desperacki krok.

To kolejny raz, kiedy ktoś ogłasza swoją śmierć na Facebooku. W styczniu br. 42-letnia Simone Back z Wielkiej Brytanii popełniła samobójstwo, które wcześniej zapowiedziała na swoim społecznościowym profilu. W tym przypadku jednak kobieta oczekiwała pomocy od ponad tysiąca swoich znajomych z Facebooka https://www.fejsik.pl/Zapowiedzi… . Nikt nie zareagował.

Wpis z archiwalnej wersji. Przepraszamy za ewentualne zmiany.

27 Replies to “Śmierć ogłoszona na Facebooku

  1. ta kobieta musiała miec coś z psychiką, skoro zaboja samą siebie i dzieci myśląc, ze robi najlepsze co może zrobic…

  2. a o to owoc facebooka, przez ten portal i naszaklasa ludzie szpiegują swoich bliskich z zazdrości (patrzą gdzie wchodzili na czyje konta jakie zostawił komentarze, czy są w nich jakies zdania zaproszenia do seksu czy cos, a może randka). nie było by zazdrości gdyby nie było by możliwości do śledzenia.

  3. 25-latka i 10 letnie dziecko.Trójka dzieci i konkubent.Nie żal mi takiej kobiety…dobrze zrobiła,tylko dzieci mogła odrazu oddać komuś po urodzeniu.

  4. bo tacy są ludzie…sama o tym wiem….mam na sobie przykład…to tylko gadanie ,że życie najważniejsze…dupa prawda:(.Choć są i ludzie dla których warto się starać,ale Ci drudzy tak potrafia skrzywdzić,że to wpedza w durne myslenie……………..

  5. fejsik – pejsik. i co, wcisnęliście “lubię to”? pejsbuk powinien nazywać się “u żydka” – konto na tym pedalskim portalu dla tłuszczy to szczyt wiochy – najpierw n.k. teraz pejsbuk.

  6. przestancie pisać takie glupoty o tej dziewczynie i ja oceniać,szkoda mi jej tak drastyczny krok.dzieci szkoda najbardziej,one niczemu nie były winne,a ta mama mogła miec poważne zaburzenia,depresje…smutne

  7. A.G.A. zanim coś napiszesz przemyśl pięć razy, a potem tego nie pisz. Tracę wiarę, jak czytam takie komentarze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *