Jak skutecznie zniechęcić znajomych do pójścia na niedzielną mszę świętą? To proste. Wystarczy dać im na Facebooku ciekawą alternatywę na spędzenie niedzieli.

Tak zrobił Joel, publikując na swojej ścianie nie do końca chrześcijański post. Joel stawia w niedzielę na niezdrowe żarcie, łóżko, filmy i błogie lenistwo. Lepszego sposobu na spędzenie świętego dnia sam Jezus by nie wymyślił.

Swoim wpisem pan Joel skutecznie sprowokował znajomego z FB. Wywiązała się niebezpieczna polemika o Jezusie. Będzie ekskomunika?

Wpis z archiwalnej wersji. Przepraszamy za ewentualne zmiany.

8 Replies to “Z Facebooka: Niebezpieczna polemika o Jezusie

  1. Nic i nikt mnie już nie jest w stanie zdołować! Mam za sobą śmierc kliniczną a kościół jest mi nie potrzebny. Mój kościół to moja rodzina, dwie córki+żona+wnusia. Dla tych czterech dam żyję i im się poświęcam. TO JEST DLA NIE NAJWAŻNIEJSZA SPRAWA, BYĆ TYLKO DLA NICH.

  2. hahahahhaa akto powiedzial ze wniedziele trzeba isc do kosciola???? niedziela to zwykły dzien . 1 szy dzien tygodnia. A Jezus nakazal swiecic 7 dzien tygodnia czyli sobote:))) Nieprawdażżż????

  3. Nieprawda.Chrześcijanie święcą niedzielę ponieważ Jezus w niedzielę zmartwychwstał , a sobotę nakazali święcić Faryzeusze . Poczytaj…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.