Złośliwy znajomy zmienił Wam język na Facebooku? Nie wiecie, jak wrócić do polskiego? Zastanawiacie się, o co w tych “krzaczkach” chodzi? Głowa do góry! Wystarczą trzy kliknięcia, by powrócić do mowy ojczystej.

Język zmienicie pod tym linkiem: https://www.facebook.com/settin… , w menu na samym dole.

Bez względu na to, jakie słowo tam się pojawi – menu kontekstowe służy do zmiany języka. Powrót do językowej “normalności” należy zatwierdzić przyciskiem “Zapisz zmiany” (tuż pod, po lewej stronie).

Załatwione!

Pamiętajcie, by NIGDY nie zostawiać odpalonego Facebooka na obcym komputerze. Nie dajcie się zrobić w konia w pracy, u znajomych, w szkole albo w internetowej kafejce. Po zakończeniu społecznościowych figli ZAWSZE wylogowujcie się z Facebooka. Lepiej nie ryzykować.

Artykuł odtworzony z archiwalnej strony. Przepraszamy za ewentualne różnice.

8 Replies to “Stary facebookowy żart – zmiana języka. Jak się wyplątać?

  1. ja nie potrafię weiśc na fb od razu po kliknięciu pokazuje mi sie napis Przepraszamy język polski jest nie dostepny,to mam to traktowac jako awarie na fb???

  2. nie mogę wejść na facebooka na smartfonie bo pokazuje mi się napis ;przepraszamy język polski jest teraz niedostępny,tym razem wybierz angielski lub spróbuj ponownie,co zrobić?

  3. nie mogę wejść na facebooka na smartfonie bo pokazuje mi się napis ;przepraszamy język polski jest teraz niedostępny,tym razem wybierz angielski lub spróbuj ponownie,co zrobić?

  4. Mam to samo. Przez link podany w tekście spokojnie mogę wejść i dysponować kontem, ale bezpośrednio z telefonu nie da rady. Ciągle “język polski jest niedostępny ” a po angielsku pojawia mi się tylko zdjęcie profilowe. Postępując tak jak pisze w tekście powyżej nic nie zmienia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *