Najprościej rzecz ujmując “Street Racer” to gra online, która umożliwia wirtualny zakup samochodów i wyścigi ze znajomymi z całego świata.

Każdy gracz zaczyna z 20 tysiącami dolarów na koncie. Żeby rozpocząć grę musi sobie za te pieniądze kupić auto. Starczy na dobrego Chevroleta.

Trzeba jeszcze skompletować załogę. Znajomych zakochanych na FB w “Street Racerze” możemy mianować mechanikami, menedżerami lub kociakami. Każda z tych funkcji daje nam w grze odpowiednie bonusy.

Teraz czas na misję. Dostajemy do wyboru kilka propozycji pracy. Możemy wybrać misję dostawcy ryżu, taksówkarza, listonosza bądź prywatnego kierowcy. Zaznaczam dostawcę ryżu i kierowcę taksówki i automatycznie przechodzę do drugiego etapu. No męczące to to nie było. Ale satysfakcja jest.

Podczas gry dostajemy kredyty, które możemy wymieniać na wirtualne złotówki w przeliczeniu 1 kredyt to 1000 złotówek. Nieźle.

Aby osiągać kolejne cele “Street Racera” trzeba do swojego teamu zapraszać coraz więcej i więcej znajomych z FB, wygrywać wyścigi i zarabiać pieniądze.

Dla leniwych jest możliwość wpłaty prawdziwych pieniędzy z karty kredytowej by powiększyć swoje wirtualne konto. Trochę to wszystko skomplikowane jak na grę online a spróbujemy się wciągnąć. Wyścig w “Street Racerze” wcale nie wygląda jak wyścig. Po prostu system porównuje dwa auta i informuje, które z nich wygrało. Nie jest to więc zręcznościówka a raczej menedżer teamu rajdowego.

Wpis z archiwalnej wersji. Przepraszamy za ewentualne zmiany.

One Reply to “Street Racer na Facebooku”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *