Rozpoczęła się najnowsza akcja promocyjna kanału FOX – Nie Bądź Loserem – Dołącz Do Klubu. Niezła nazwa. Rzeczona akcja ma na celu zachęcenie odbiorców do udziału w konkursach oraz castingach do programów promujących wszelkiego rodzaju talenty, w tym taneczne i wokalne. Według oficjalnych informacji będzie też motywować do realizacji marzeń i noworocznych postanowień. Brzmi nieźle. Ale wyjdzie w praniu.

Wszystko toczy się na Facebooku http://www.facebook.com/dolaczd… i Myspace, gdzie poza informacjami na temat castingów i nowości w świecie programów promujących talenty, jest organizowany konkurs Nie Bądź Loserem – Dołącz Do Klubu. Aby wziąć w nim udział należy zamieścić na profilu akcji zdjęcie z utworzoną dłonią literą L, na wzór grafiki będącej częścią akcji. Następnie na zdjęcia będą mogli głosować znajomi i fani użytkowników Facebooka i fani Myspace, a spośród pięciu najwyżej ocenionych zdjęć jury wybierze trzy – zwycięskie (dwie z Facebooka, jedną Myspace), które nagrodzone zostaną telefonami Samsung Galaxy S, zaś pozostali uczestnicy otrzymają inne wartościowe nagrody rzeczowe.

Do wzięcia udziału w akcji zachęcają osoby, które znalazły już swoje miejsce w świecie show biznesu m.in. Elżbieta Zapendowska, Maria Sadowska, Marcin Mroziński, Ada Fijał, Maria Foryś, Wojciech Błach, Aleksander Paliński, czy zwyciężczyni pierwszej edycji Idola – Alicja Janosz.
Akcja promocyjna odbędzie się w Warszawie, Krakowie, Poznaniu i we Wrocławiu, w najbardziej charakterystycznych miejscach tych miast.

Zawita tam ekipa, która przybędzie charakterystycznie obrandowanym samochodem i zaprezentuje specjalnie przygotowaną animację z tłem muzycznym, która zostanie wyemitowana na najbardziej rozpoznawalnych budynkach miast. Relacje z emisji animacji zostaną umieszczone w sieci i będą promowane w społecznościach internetowych. Dodatkowo w każdym z miast będą dystrybuowane wlepki z hasłem przewodnim akcji. Tak się lansuje w Polsce Fox. Nie mylić z lisem.

Artykuł odtworzony z archiwalnej strony. Przepraszamy za ewentualne różnice.

One Reply to “Telewizja Fox lansuje się z gwiazdami. Z nagrodami!”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *