Masz bzika na punkcie Facebooka ale Twój szef nie lubi, kiedy korzystasz z niego w pracy? A może chcesz być w stałym kontakcie ze społecznościowymi znajomymi nawet podczas nudnych wykładów na uczelni, gdzie lepiej nie otwierać przeglądarki internetowej? Jest na to sposób. To Facebook Desktop.

Facebook Desktop to aplikacja, która po zainstalowaniu zamieszka na Waszym pulpicie. Po odpaleniu będzie dyskretnie informować o wszystkim, co się dzieje na Facebooku. Aż dziw, że Mark Zuckerberg sam nie wpadł na pomysł takiego programu.

Instalacja programu jest bardzo prosta i szybka. Znajdziecie go tu http://www.allfacebook.com/get-… . Przy pierwszym uruchomieniu Facebook Desktop zażąda od Was dostępu do wszystkich możliwych aktywności na społecznościówce. Karta upoważnień jest cholernie długa i czasem możecie mieć problem z jej akceptacją.

Ikona Facebook Desktop pojawi się na pasku przy ikonkach zegara i baterii. W każdej chwili program możecie wyłączyć jednym klikiem myszki. Gadżet w dyskretny sposób poinformuje Was o wszystkich update’ach na Facebooku.

Artykuł odtworzony z archiwalnej strony. Przepraszamy za ewentualne różnice.

One Reply to “Twój szef nie pozwala Ci korzystać z Facebooka? Ściągnij Facebook Desktop!”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *