Miniony tydzień przyniósł na Facebooku wiele niespodzianek. Przedstawiamy ranking najlepszych stron fanowskich minionego tygodnia. Gotowi?

1. Scooby Doo http://www.facebook.com/pages/S… zyskał ponad 437 tys. fanów co jak na sędziwego bohatera kreskówek jest wynikiem imponującym. Na fanpejdżu znajdziecie mnóstwo informacji z obozu Scooby Doo – projekty, wydarzenia, gry i zdjęcia.

2. Telus http://www.facebook.com/telus to kanadyjski operator sieci komórkowej. W minionym tygodniu fanpejdż zyskał ponad 118 tys. nowych “lajkerów” głównie dzięki akcji charytatywnej mającej na celu wykrywanie raka piersi. Na stronie fanowskiej Telusa znajdziecie także praktyczne informacje o sieci – plany taryfowe, opłaty i ekskluzywne materiały dostępne tylko dla fanów firmy.

3. Axe http://www.facebook.com/axe przyciągnęło w 7 dni ponad 116 tys. użytkowników Facebooka. Polubienie fanstrony to szansa na wygranie biletów na koncerty organizowane przez Axe. Fanpejdż serwuje także wiele multimediów.

4. Walgreens http://www.facebook.com/Walgree… to fanstrona sieci aptek, która w minionym tygodniu przyciągnęła blisko 110 tys. nowych “lajkerów”. Co na fanpejdżu? Informacje, okazjonalne gratisy i reklamy.

5. Soulja Boy Tell Em http://www.facebook.com/souljab… to hiphopowy artysta rodem ze Stanów Zjednoczonych. Raper złowił w ubiegłym tygodniu 102 tys. świeżutkich fanów. Fanstrona serwuje aktualności, filmy i muzykę. Wszystko, rzecz jasna, związane z hiphopowym artystą.

6. Panda Express http://www.facebook.com/PandaEx… to fanpejdż producenta chińskiego żarcia. W Polsce (póki co) zupełnie nieznany. Ale może dzięki Facebookowi się to zmieni?

7. Black Veil Brides http://www.facebook.com/Officia… przyciągnęli ponad 81 tys. fanów. Pewnie dzięki swojej krwiożerczej muzyce. To metalowy zespół rodem z Kalifornii.

8. brokeNCYDE http://www.facebook.com/officia… czyli rap, rock, krzyk i nietuzinkowy hałas. Na fanpejdżu muzyka, nowości, video i ponad 80 tys. nowych “lajkerów”. Dają czadu.

9. Sean Kingston http://www.facebook.com/seankin… jest na Facebooku bardzo zajęty i (podobno) nie sposób za nim na fanstronie nadążyć. Fanpejdż wybitnie muzyczny dla miłośników muzyki Kingstona.

10. Miranda Cosgrove http://www.facebook.com/Miranda… ma dopiero 17 lat a na Facebooku przyciąga jak magnes. Do kącika adoracji piosenkarki w minionym tygodniu dołączyło 68 tys. nowych fanów. Wy także?

Wpis z archiwalnej wersji. Przepraszamy za ewentualne zmiany.

One Reply to “TOP 10 fanstron minionego tygodnia. Znasz wszystkie?”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *