Jeśli nawyk lajkowania mamy już w naszej błękitnej od layoutu Facebooka krwi, ciśnienie podwyższa nam chwila, kiedy nasi mniej lub bardziej (nie)znajomi lajkują nasze linki i wpisy na wallu, a podniesiony do góry kciuk przylepia nam szelmowski uśmiech do fejsa, to znaczy, że Facebooka bardzo lubimy. Lajkamy i lajkujemy. I właśnie z myślą o like-button-addicted, którzy przycisku lubię to szukają nerwowo nawet w liście kontaktów na Gadu-Gadu pod opisami w statusie znajomych powstała strona Acelike.com.

Strona layoutem i budową jest analogiczna do wyglądu Facebooka. Na jej wallu znajdziemy nie tylko listę najnowszych złotych myśli stworzonych przez internautów, które możemy polubić jednym kliknięciem myszki w ilościach hurtowych. W zakładkach jest także ranking najpopularniejszych lajków, spis dzisiejszych najlepszych lajków oraz wykładnik lajkowych trendów.

Ciekawą opcją na Acelike.com jest możliwość stworzenia własnego lajka w ciągu kilku sekund. Wystarczy w pustym polu wpisać interesującą nas frazę, ewentualnie dodać których z proponowanych symboli i ją polubić. A następnie czekać na reakcję innych lajkowiczów.

Wpis z archiwalnej wersji. Przepraszamy za ewentualne zmiany.

One Reply to “Stwórz swojego lajka!”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *