Organizacja imprezy urodzinowej wraz z tortem dla chłopca to nie lada wyzwanie. W dzisiejszych czasach rodzice prześcigają się w wymyślaniu różnego rodzaju atrakcji, które mogą umilić ten szczególny dzień małemu solenizantowi. Jednym z najważniejszych elementów każdego przyjęcia urodzinowego jest oczywiście odpowiednio przygotowany tort. Warto więc zastanowić się, jak powinien on wyglądać, aby sprawić jak największą przyjemność osobie, dla której jest przygotowany. Bardzo popularne są torty, których forma odwołuje się do znanych dzieciom filmów, kreskówek, postaci z bajek i wielu innych.

Torty urodzinowe dla chłopców z postaciami z filmów i bajek

Chłopcy, niezależnie od wieku, uwielbiają postacie z popularnych filmów, bajek i kreskówek. Takie postacie często pojawiają się w zabawach i są dla dzieci bardzo ważne. Wielu chłopców z utęsknieniem oczekuje na kolejne części przygód swoich ulubionych filmowych, czy komiksowych bohaterów. Warto zadbać o to, aby nawiązanie właśnie do takich treści znalazło się na torcie przygotowanych dla obchodzącego urodziny chłopca. Największą popularnością cieszą się postacie z najbardziej kasowych hollywoodzkich filmów, opowiadających o przygodach znanych i lubianych superbohaterów. Torty urodzinowe dla chłopców nawiązujące właśnie do nich są dziś bardzo popularne.

Wybierając tego rodzaju torty urodzinowe dla chłopców, warto zorientować się, co najbardziej może ich interesować. Oczywiste jest, że dzieci mają swoich ulubionych bohaterów, z których obecności na torcie ucieszą się najbardziej. Inni mogą nie cieszyć się wielką sympatią, aby więc nie popełnić urodzinowego faux-pas, warto w pierwszej kolejności rozeznać się w sympatiach dziecka.

Torty urodzinowe 3D

Ciekawym pomysłem może być również zamówienie na urodziny tort trójwymiarowego. Torty urodzinowe dla chłopców nie tylko z wizerunkiem ich ulubionych bohaterów, ale ich przedstawiające to ostatnio prawdziwy hit. Taki tort na pewno ma szansę zaskoczyć i niesamowicie ucieszyć dziecko. Będzie również świetnym prezentem na urodziny, który uczyni ten dzień wyjątkowym.

Foto torty na urodziny

Bardzo dużą popularnością cieszą się również torty, na których umieszczono wykonany specjalną techniką wydruk wybranej fotografii albo grafiki. Wykonuje się go najczęściej na papierze ryżowym, przy pomocy jadalnych pigmentów. Na foto torcie może znaleźć się na przykład zdjęcie solenizanta, fotografia związana z jego zainteresowaniami, czy choćby wydruk profesjonalny zdjęcia jego ulubionego piłkarza. Możliwości są nieograniczone.

Torty urodzinowe – nie tylko wygląd

Decydując się na zamówienie tortu na urodziny dla chłopca, warto pamiętać nie tylko o wyglądzie ciasta. Tort oglądany i podziwiany będzie tylko przez chwilę, po której nastąpi jego konsumpcja. Tort, który nie tylko świetnie wygląda, ale również wspaniale smakuje, sprawi radość wszystkim zaproszonym gościom i bardzo szybko zniknie jego ostatni kawałek. Wiele cukierni wykonujących tego rodzaju ciasta ma w swoich ofertach również torty dla dzieci o specjalnych potrzebach żywieniowych – bezglutenowe, wegańskie i wiele innych. Organizacja imprez urodzinowych jest wieloetapowym przedsięwzięciem i trzeba dobrze rozplanować kolejne kroki.

Jeździsz na rowerze, biegasz, a może uprawiasz fitness? Każda forma aktywności fizycznej musi być wspierana pełnowartościową dietą! Dowiedz się jakie danie można przygotować z mięsa indyka które, idealnie sprawdza się dla osób aktywnych fizycznie!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *