Doczekaliśmy. Społecznościowe dziecko Google’a zostało wplątane w parodię trailera filmu “The Social Network”. Wszystko zostało dobrze obmyślone, wykonane i wyprodukowane. Miło się ogląda.

Zanim przejdziemy do klu programu przytoczymy kilka statystyk wyssanych z G+. Otóż serwis jest samczą społecznościówką. Z danych przedstawionych przez SocialStatistics wynika, że 86,4 proc. użytkowników G+ stanowią mężczyźni, a zaledwie 12,2 proc. – kobiety.

Najpopularniejszą osobą na G+ jest założyciel i szef Facebooka Mark Zuckerberg https://plus.google.com/1045601… – ponad 335 tys. fanów (Followers), tuż za nim uplasował się współtwórca Google’a Larry Page https://plus.google.com/1061897… (ponad 193 tys.), miejsce trzecie okupuje jego przyjaciel Sergey Brin https://plus.google.com/1061897… – ponad 135 tys. fanów.

Więcej statystyk G+ znajdziecie tu: http://socialstatistics.com/

Pora na film. Zobaczcie świetną parodię trailera filmu o Facebooku przerobionego na google’owską modłę. To inteligentna krytyka wszystkich napalonych na nowy portal, którzy powodowani nonkonformizmem przeprowadzają się do nowego internetowego domu, by dalej trwonić swoją prywatność. Pozostaje czekać, aż obrońcy tejże zaczną krytykować G+.

Artykuł odtworzony z archiwalnej strony. Przepraszamy za ewentualne różnice.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *