To się może źle skończyć, ale czego się nie robi dla nauki? Karol zamknie się w trumnie na całą dobę a kontakt ze światem będzie utrzymywał tylko przez Facebooka. Szaleństwo? A może kampania reklamowa jakiegoś “cmentarnego” produktu?

Nic z tych rzeczy. Królik doświadczalny jest studentem psychologii i będzie w trumnie zbierał dane do swojej pracy. Skąd pomysł na takie właśnie zbieranie informacji?

– Zainspirowany filmem Pogrzebany i “Cube” postanowiłem przeprowadzić lekko przerażający eksperyment. Główny bohater filmu budzi się w trumnie i dowiaduje się, że jest gdzieś na pustyni w Iraku, a zapas tlenu starczy mu na 90 minut. Ja z własnej woli zamknę się w trumnie na 24 godziny praktycznie bez dostępu do świata zewnętrznego – tłumaczy swój pomysł odważny student.

Podczas eksperymentu na facebookowej stronie http://www.facebook.com/ekspery… Karol uruchomi specjalną ankietę i będzie zbierał opinie internautów na temat jego pogrzebowego doświadczenia.

– Nie będę jadł, spał, korzystał z toalety. Zamierzam zaś komunikować się z Wami poprzez Facebooka. Mój eksperyment jest tym cenniejszy, im więcej osób zada mi pytania poprzez komentarze lub tablicę – tłumaczy Fejsikowi Karol.

Cała akcja widoczna będzie od godz. 12.00 17 listopada 2010 (środa) do godz. 12.00 18 listopada 2010 (czwartek). Trumna zostanie zabita gwoździami i ukryta w piwnicy. Czego życzyć Karolowi? Niech mu ziemia lekką będzie?

Wpis z archiwalnej wersji. Przepraszamy za ewentualne zmiany.

One Reply to “Transmisja z trumny na Facebooku! Szaleństwo?”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *