Na zewnątrz coraz cieplej, więc warto byłoby zrzucić z siebie zimowy pancerz ochronny i przywdziać coś nowego. W tym konkursie każda z Was, drogie panie, ma szansę wygrać bony na zakupy o wartości od 500 do 2000 tysięcy złotych w sklepach H&M i Reserved. Za te pieniądze można już sobie pozwolić na małe szaleństwo.

Zainteresowane? Wskoczcie na stronę C-Style by C-Thru http://www.facebook.com/cthrust… i kliknijcie zakładkę “Konkurs”. Zagrać nie da się niestety bez polubienia strony organizatorów. Ale jeśli to dla Was duży problem, to po zakończeniu zmagań możecie cofnąć swoje “Lubię to”.

Jak grać, żeby wygrać? Zadanie konkursowe polega na dodaniu do aplikacji konkursowej zdjęcia swojej osoby w modnym stroju, lub stylizacji. Zdjęcia będą poddane ocenie jurorów oraz głosowaniu wszystkich konkursowiczów. Po co? W celu wyboru zdjęcia przedstawiającego najlepszą stylizację i charakteryzującego się najwyższą jakością wykonania – profesjonalnie informują organizatorzy.

Konkurs, który potrwa do 13 kwietnia, ma cztery edycje – każda z nich trwa prawie tydzień. Na koniec każdej edycji wyłaniane będą trzy panie: jedna wybierana będzie na podstawie liczby głosów, dwie pozostałe wybierze jury. Każda z laureatek otrzyma nagrodę: bon na zakupy o wartości 150 PLN i zestawy perfum C-Thru.

A co z walką o zakupy za 2 tysiące złotych? Po przeprowadzeniu czterech edycji konkursu, 12 laureatek wystartuje w finale, w którym głosować będzie można na drugie i trzecie miejsce. Pierwsze miejsce wybierze szacowne jury – specjaliści styliści. Wygra zatem najmodniejsza fotografia.

Artykuł odtworzony z archiwalnej strony. Przepraszamy za ewentualne różnice.

One Reply to “Tylko dla kobiet: Wygraj kasę na zakupy!”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *