Doda nie zasypia gruszek w popiele. Przecież od lat należy do najpopularniejszych piosenkarek w kraju – trzecie miejsce wśród polskich wokalistek na Facebooku, drugie w tej samej kategorii na Twitterze, miliony wyświetleń na YouTube…. z wrażenia można dostać zawału serca. Z okazji piątych urodzin swojej oficjalnej strony fanowskiej Rabczewska postanowiła rozszerzyć internetowe imperium – zakładając konto na szybko rozwijającym się Instagramie.

Niewtajemniczonym wyjaśniamy, że Instagram to połączenie portalu społecznościowego z aplikacją na smartfony. Służy do edycji zdjęć oraz dzielenia się nimi z innymi użytkownikami. Doda, która na Facebooku często publikuje swoje prywatne zdjęcia, zarejestrowała się na Instagramie za pomocą loginu DodaQueen. I już po chwili umieściła dwa pierwsze zdjęcia – butów oraz swojej twarzy http://statigr.am/dodaqueen .

Chociaż artystka w wywiadach podkreśla, że nie zna się na technologii, nie można powiedzieć, by ignorowała potęgę social mediów.

Założenie przez nią konta na Twitterze https://twitter.com/DodaPoland odbiło się głośnym echem nie tylko na stronach plotkarskich, ale i na portalach poświęconych technologiom oraz internetowi. Niektórzy zastanawiali się, czy piosenkarka będzie w stanie przyciągnąć swoich fanów do mikroblogerskiego gniazdka. I chociaż nadal większość materiałów Dody ląduje na jej profilu na Facebooku https://www.facebook.com/offici… , to na Twitterze w niecałe 9 miesięcy zdobyła ponad 50 tysięcy obserwujących. A liczba ta z dnia na dzień rośnie.

Czy podobną popularność uda jej się zdobyć na Instagramie? Jak sądzicie?

Wpis z archiwalnej wersji. Przepraszamy za ewentualne zmiany.

One Reply to “(UWAGA!) Doda lansuje się już na Instagramie”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *