Timeline przeraża! Ponad połowa użytkowników Facebooka boi się Osi czasu – wynika z sondażu przeprowadzonego przez Sophos. W badaniu wzięło udział 4110 respondentów.

Na wieść o tym, że w ciągu najbliższych tygodni Timeline będzie obowiązkowy dla wszystkich 51,29 proc. ankietowanych przyznało, że Oś czasu jest ich największym, społecznościowym zmartwieniem. Mało tego – aż 32,36 proc. userów zastanawia się, co jeszcze robi na Facebooku, niewiele ponad 8 proc. przełknie Oś czasu zaś niespełna 8 proc. lubi nowy profil.

Przypomnijmy: Kilka dni temu Facebook obwieścił światu, że niebawem wszystkie “stare” profile zostaną przekształcone w Oś czasu. Możemy sobie narzekać, wyć do księżyca, drapać, gryźć i pluć na klawiaturę – ale to i tak nic nie da.

Warto więc już dziś przesiąść się na Timeline. Przesiadka jest krótka i bezbolesna: https://www.facebook.com/about/… . Przez pierwszy tydzień nasz Timeline może być niewidoczny dla innych. W tym czasie możemy się zakumplować z nowym profilem.

Pamiętajcie, że zmiany są nieuchronne. I koniec.

Artykuł odtworzony z archiwalnej strony. Przepraszamy za ewentualne różnice.

11 Replies to “Użytkownicy boją się Osi czasu! Ty także?

  1. ja lubie swoją oś czasu, jak dla mnie ta oś czasu jest bardzo wyraźna i doskonale czytelna jak na mój chory wzrok. dziękuję Markowi za tak doskonały wygląd profilu 🙂 I ♥ Facebook ;*

  2. Taak… Nie miałem i nie będe miał żadnego konta na czymś w stylu NK czy FB. Miałem konto w guglach, ale – poszukajcie info o tym – po zmianie zasad polityki prywatności usunęłem konto. Szanujmy swoje dane, szanujmy swoją prywatność!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *