Krnąbrny książę Harry dostał roznegliżowane wsparcie na Facebooku. Użytkownicy rozbierają się dla członka rodziny królewskiej, fotografują i publikują zdjęcia na portalu społecznościowym.

Wszystko w ramach wirtualnej grupy wsparcia “Support Prince Harry with a naked salute!” (“Wesprzyj księcia Harry’ego, salutując nago”) https://www.facebook.com/groups… .

Inicjatorem społecznościowej akcji jest Jordan Wylie, były żołnierz Jej Królewskiej Mości. Pospolite ruszenie było początkowo skierowane tylko do wojskowych jednak, jak to zwykle w takich przypadkach bywa, do grupy dołączyli także cywile.

Na łamach Facebooka opublikowano już całe mnóstwo półnagich lub całkiem nagich kadrów.

Akcja ma związek z opublikowaniem przez portale plotkarskie i bulwarówki imprezowych zdjęć brytyjskiego szlachcica.

Wpis z archiwalnej wersji. Przepraszamy za ewentualne zmiany.

21 Replies to “Użytkownicy Facebooka rozbierają się dla księcia Harry’ego!

  1. nie wiem czemu angole sie jaraja tymi ksieciami, królami, królewnami, księznymi itp i wywalaja na nich tyle kasy a oni nic nie robia, bawia sie, zwiedzaja swiat, wyglaszaja mowy- jak zwykli celebryci. epoka sredniowiecza sie juz skonczyla- po co dawac forse na królestwa jakis leniuchów??

  2. bo król albo królowa przyciąga tony turystów pacanie.Wiesz jaki jest tłum na zmianie warty przed Buckingham Palace? Poza tym skoro Średniowiecze się skończyło to w Polsce powinni przestać padać na pysk przed księżulkami

  3. ty karolka niewiem czy mieszkasz w polsce czy w angli…. ty obrazasz tych ludzi… i nie masz pojecia dlaczego jak ich nazwalas ANGOLE tak uwazaja rodzine krolewska!!!! jakbys mieszkala na wyspach to bys zrozumiala o czym ja mowie!!!!!!!!!!!!!

  4. Gdyby oni nic nie robili to już dawno nie byli by rodziną królewską. Kto jak kto, ale akurat brytyjczyków to my nie mamy prawa obrażać, chociażby za to że oni w przeciwieństwie do nas potrafią od tysiąca lat zapanować nad swoim krajem i z każdej sytuacji wyjść z podniesioną głową.

  5. Sratytaty, wyjątkowo drogie atrakcje turystyczne. Nic nie mają króliki do powiedzenia, tylko kosztują. Uważają się brzydale za lepszych, bo mieli fuksa urodzić się w tej rodzince. Kula w łeb dla każdego z nich.

  6. Ja Was ludzie nie rozumiem … A co to za różnica czy król, królowa, prezydent ??!!Człowiek to człowiek i dlaczego robią denne plotkarskie portale wielkie halo o to że się rozebrał 😮 a co to ku*** nie wolno??!!Niech już skończą ten nawał gołych bab i dennych komentarzy, bo sami promują takie “Siwce” … LUDZIE OGARNIJCIE A NIE ŻYJECIE TYLKO INTERNETEM!!

  7. Tylko ci gulping ludzie potrafili cos w swim panstwie zrobic I nie mama taken bidy jaka my w Polsce klepiemy na czele glupiomadrego rzadu,ktory ma zawsze duzo pomyslow

  8. karolka7 bo to jest ich historia, tradycja, a najważniejsze jest to, że Królowa jest głową kościoła, a sama rodzina Królewska robi więcej dobrego dla Anglików, niż Watykan dla Katolików, jeśli on po za gromadzeniem pieniędzy i wymyślaniem zasad nie odnoszących się do realiów dzisiejszego świata robi cokolwiek…

  9. Tak czytam niektóre wpisy i jednak stwierdzam że nasz naród to dopiero tępaki.Szkoda mówić analfabetyzm narodowy a wypowiadają sie jak te żurki z lasku.PORAŻKA a dziwia się że rząd nasz taki durny jaki naród taki rząd haha

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *