Połowa wakacji już za nami, ale czy skorzystaliście już z urlopu? A może był on tak dawno, że już odliczacie dni do następnego? Volkswagen Polska przygotował dla Was miłą niespodziankę – nowego Tiguana z pełnym bakiem na cały weekend. Do wygrania w konkursie, który potrwa do 14 sierpnia. Czasu mało, więc warto się pospieszyć.

Zabawę udostępnioną na fanpejdżu Volkswagena Polska wyklikacie tu: http://www.facebook.com/Volkswa… w zakładce Konkurs z Nowym Tiguanem.

Uruchomiona na początku sierpnia aplikacja zachęca użytkowników do dzielenia się informacjami o najciekawszych zakątkach Polski. Samochód czeka na osobę, która w najbardziej kreatywny sposób opisze planowaną wyprawę oraz zaznaczy trasę na specjalnej mapie. Dodatkowo mamy możliwość wybrania do 4 znajomych, z którymi chcielibyśmy wybrać się w tą ekscytującą podróż, tym samym zwiększając swoją szansę na weekend z przyjaciółmi.

Zwycięzca może również zostać bohaterem fotorelacji z ekscytującego weekendu, którego reżyserem sam zostanie. Dzięki temu otrzyma cenne gadżety marki, a jego relacja pojawi się w specjalnej, wyróżnionej zakładce.

Zainteresowani? Dajcie czadu i przetestujcie Tiguana!

Artykuł odtworzony z archiwalnej strony. Przepraszamy za ewentualne różnice.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *