Razem możemy zmieniać świat. A już na pewno – świąteczną ramówkę telewizji Polsat! Udało się – pan Słoneczko ugiął się pod naciskiem miłośników “Kevina samego w domu” i w pierwszy dzień Świąt Bożego Narodzenia o godz. 20.00 Polsat wyemituje kultowy film. Kamień z serca!

Redakcja Fejsika także brała udział w gorącym apelu do władz Polsatu. Z całego serca wspieraliśmy Waszą społecznościową inicjatywę. Strony fanowskie Kevina wyrastały jak grzyby po deszczu. Zaczęło się spokojnie, od zapowiedzi “Kevina Samego w domu” https://www.fejsik.pl/Kevin-Sam-… , później już było coraz gorącej https://www.fejsik.pl/PROTEST-Po… ale na całe szczęście udało się! Kevin będzie i nikt już go nam nie odbierze.

Telewizja Polsat postanowiła spełnić prośby widzów, którzy od kilku tygodni pytali o możliwość wyemitowania przez stację w czasie świąt popularnych Kevinów – poinformowało biuro prasowe stacji – donosi serwis media2.pl.

“Kevin sam w domu” – 25 grudnia w telewizji Polsat o godz. 20.00, powtórka 26 grudnia o godz. 12.45. To może teraz powalczymy o “Jacka i Agatkę”?

Artykuł odtworzony z archiwalnej strony. Przepraszamy za ewentualne różnice.

One Reply to “W święta jednak będzie Kevin – Facebook wygrał z Polsatem!”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *