Dla wszystkich zmęczonych społecznościowym hałasem, aktualnościami, wiadomościami, czatami, “lajkami” i całą masą innych facebookowych aktywności: z nieskrywaną przyjemnością prezentujemy pokaźną galerię dziewczyn z Facebooka.

Za prawdziwość zdjęć ręczy Caveman Circus, odpowiedzialny za wyjęcie tychże ze społecznościowego giganta.

Coś dla zmysłu wzroku. Bez zbędnych wynurzeń.

Artykuł odtworzony z archiwalnej strony. Przepraszamy za ewentualne różnice.

19 Replies to “Wakacyjnie: Dziewczyny z Facebooka

  1. Piszesz ze niby puste bo co bo takiej poznac nie mozesz! To sa normalne dziewczyny u ktorych ty niemasz szans i to cie boli

  2. ja pier**** czy wy serio nie macie o czym pisac, a czy odbiorcy serio mysla ze to “laski fejsbuka”? tak samo jak bluzy, dno na maxa dla zakompleksionych

  3. Smiać sie chce jak się czyta te wasze kometarze. Oglądać fajne laski i się cieszyć a nie narzekać na wszystko. Jak nie jesteście zainteresowani takimi tematami to po co klikacie w link a potem wypluwacie swoje wypociny??? Żałosne.

  4. jesteś super laska i fajne masz zdiecie i chociasz że cie nieznam ale bym sie kciał zapoznać bo szukam dzewczyny jak ty ładna jesteś laska a jaj mam naimie rafał świętek mam lat 20 , jestem z maków . podhalański . miasto małopolskie to muj numer tela 790202549 zapisz se ok .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *