Minister gospodarki i wiceprezes Rady Ministrów na poważnie lansuje się na FB. Poważne wypowiedzi, poważne zdjęcia, poważne posty na tablicy. Strasznie sztywny ten pawlakowy profil.

Chyba najbardziej zabawną częścią konta Waldemara Pawlaka jest jego galeria zdjęć. Genialne fotografie z przeszłości przypominają, jak przystojnym mężczyzną był szef Polskiego Stronnictwa Ludowego. Szczególnie na fotografiach czarno-białych z grzywką a la Zenek ze Złotopolskich. Na profilu pana Waldka także sporo nowych zdjęć z bieżącej działalności wicepremiera. Głównie politycznej.

Konto na Facebooku minister gospodarki założył sobie w trakcie minionej kampanii wyborczej a teraz mocno je zaniedbał. A szkoda. Mógłby brylować na społecznościowych salonach niczym Wojciech http://www.facebook.com/wojciec… Olejniczak czy Joanna http://www.facebook.com/profile… Senyszyn.

“Moją pasją są nowoczesne technologie – Internet a w szczególności wolne oprogramowanie. Od czasu gdy w latach 80-tych uczyłem podstaw obsługi komputera w Szkole Podstawowej w Pacynie do dziś staram się być na bieżąco z najnowszymi rozwiązaniami technicznymi i wykorzystywać je w mojej pracy” – pisze o sobie Waldemar Pawlak. Nowoczesny ten nasz wicepremier. To jak? Zapraszamy?

Artykuł odtworzony z archiwalnej strony. Przepraszamy za ewentualne różnice.

One Reply to “Waldemar Pawlak na Facebooku. Zaprosicie?”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *