Na Facebooku działa masa przydatnych i bądź zabawnych trików. Chcesz mieć klawisz nie lubię przy postach? Albo podlinkować kogoś w statusie? Da się zrobić.

1.Dodaj klawisz nie lubię (dislike)

Jeśli wkurza cię sielanka na Facebooku, gdzie można wszystko polubić, ale nie można znielubić to mamy dla ciebie rozwiązanie. Wszystkie statusy, które wyślesz za pomocą aplikacji Status Magic, mogą mieć dowolne klawisze: od nie lubię aż po LOL.

2.Chcesz aby status był widoczny tylko dla niektórych osób, albo żeby ktoś go nie zobaczył?

Kliknij w kłódkę poniżej okienka edycji, wybierz dostosuj i w okienku wybierz kto może, a kto nie może, zobaczyć tą aktualizację.

3.Zaplanuj aktualizację na konkretna godzinę

Jeśli chcesz, aby określona aktualizacja pojawiła się na serwisie, gdy nie będzie cię przed komputerem , to możesz skorzystać z serwisu Later Bro. Logujesz się za pomocą Facebook Connect, wybierasz swoją strefę czasową, wpisujesz co chcesz i podajesz datę oraz godzinę. Enter.

4.Chcesz podlinkować osobę, fanpejdż w statusie?

Wpisując aktualizację wybierz znak @ i zacznij wpisywać nazwę znajomego lub stronki na Facebooku, którą lubisz. Następnie wybierz z listy to o co ci chodziło i… enter. Masz link w statusie.

5.Słowa w 3D

Jakich słów używasz najczęściej w statusach? Zobacz to w 3D za pomocą aplikacji Status Analyzer 3D.

6.Sprawdź co Facebook myśli na dany temat!

Za pomocą serwisu Open Book możesz przeszukiwać statusy ludzi na Facebooku i dowiedzieć się co sądzą na dany temat.

7.Statystyki statusów

Chcesz dowiedzieć się jak długie są twoje statusy na Facebooka? Jak często piszesz? Które są najpopularniejsze? Sprawdź aplikację Status Statistics.

8.Żarcik

Podaj znajomym link: http://facebook.com/profile.php… . Wygląda niewinnie, prawda? Jest o tyle specyficzny, że zawsze przenosi zalogowanego użytkownika na jego własny profil.

Wpis z archiwalnej wersji. Przepraszamy za ewentualne zmiany.

One Reply to “Zostań Facebookowym Guru: 8 przydatnych trików ze statusami”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *