Pijalnie czekolady i kawy Mount Blanc zorganizowały na Facebooku fajny konkurs, w którym nagrodą główną jest czekoladowe fondue a nagrodami pocieszenia podwójne vouchery na gorącą czekoladę. Walka o słodkości potrwa do 11 lutego – czytamy w regulaminie. Na fanpejdżu jest podana błędna informacja, że konkurs trwa do 12 lutego.

Oczywiście, że najpierw musicie polubić stronę Mount Blanc • Pijalnia Czekolady http://www.facebook.com/Pijalni… a później kliknąć w zakładkę Konkurs. Zadanie polega na wymyśleniu nazwy dla czekoladowej pralinki. Aplikacja konkursowa wygląda co prawda amatorsko, bo link przekieruje Was na stronę ze zdjęciem czekoladki, ale przynajmniej nie musicie nadawać nikomu ani niczemu żadnych uprawnień.

Pomysł na nazwę słodkości należy wpisać na Tablicy organizatora i czekać na wyniki. Najlepsze jest jednak to, że zwycięzca konkursu zostanie autorem nazwy, która zostanie wprowadzona w Pijalniach Czekolady Mount Blanc. Fondue to jednak marna nagroda za prawa autorskie do nazwy. Wy zdecydujcie, czy chcecie się zabawić!

Wpis z archiwalnej wersji. Przepraszamy za ewentualne zmiany.

One Reply to “Walentynkowy konkurs czekoladowy”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *