Organizacja AllOut, która walczy o prawa dla lesbijek, gejów, nadto transwestytów, transgenderów i wszystkich, którzy nie czują się ani kobietami, ani mężczyznami, wystosowała gorący apel do Facebooka. A konkretnie do Randi Zuckerberg, siostry Marka Zuckerberga i szefowej marketingu społecznościowego imperium.

Czego domagają się przedstawiciele AllOut? Apelują do Facebooka o to, by przy zakładaniu konta użytkownik deklarując swoją płeć mógł wybrać także tzw. “Trzecią Płeć”. Stawiają Facebookowi za przykład konkurencyjny serwis Google+, którego userzy mogą zaznaczyć “inną” płeć lub “neutralność płciową”.

“Zachęcamy Was do formalnego uznania milionów ludzi z całego świata, których tożsamość płciowa wychodzi poza ramy określania się jako kobieta lub mężczyzna” – czytamy w petycji wystosowanej do Facebooka. Członkowie i sympatycy organizacji AllOut zarzucają tym samym firmie Marka Zuckerberga nietolerancję.

Co istotne razem z apelem AllOut zamieszczone są historie kilku osób, które odczuwają dyskomfort w związku z brakiem możliwości zadeklarowania “Trzeciej Płci” na Facebooku. Twierdzą, że zależy im tylko na tym, by móc być sobą w internecie.

Podpiszecie się pod apelem AllOut? A może organizacja żąda zbyt wiele i Facebook nie powinien uginać się pod jej presją?

Wpis z archiwalnej wersji. Przepraszamy za ewentualne zmiany.

25 Replies to “Walka o neutralność płciową na Facebooku

  1. Widziałem taką panienkę w internecie,miała wszystko co potrzeba do zabawy,cycuszki,penisa i pochwę.Wszystko w jednej osobie i nie powiem była bardzo ładna.

  2. Jeśli miliony ludzi o to się upominają- powinna być. Podpisuje się pod prośbą a degeneratom piszącym posty typu “zutylizować i koniec świata” życzę powodzenia w ich nędznym życiu.

  3. A jak one pięknie mówią przez ą i ę,miałem takiego kolesia w pracy co na niego mówiono piękna d..pa.A jaki był wrażliwy,nawet spojrzenie na niego zrobione nie tak jak potrzeba wywoływało u niego wściekłość.I jakim to sposobem on ma żonę i troje dzieci chłopca i dwie dziewczynki.A tak to z niego to pospolity cham katolicki.

  4. Ja sie już nie dziwię że Islamisci chcą się pozbyc naszej cywilizacji. Wolnośc doprowadza nas do demoralizacji. Cywilizacja europejska powoli kończy się. Wcześniej zaliczyli Grecy i Rzymianie…

  5. Czy jak te panienki idą na plażę to swego penisa odkręcają bo przecież to widać jaką fujarkę mają,nie sposób tego zauważyć.

  6. HGW bardzo lubi takie panienki,skoro daje pozwolenie na Paradę Miłości.Także niektórzy politycy z Sejmu też preferują z nimi kontakt,nie wiadomo czy płciowy bo jeszcze nie złapano żadnego lub żadną z nich z tymi paniami a także z gejami.

  7. Muszą mieć nieporadne ręce aby się tak stroić,malować,zwykłej dziewczynie to mniej zajmuje to czasu niż tym paniom ze sztucznymi cyckami.

  8. One na pewno nie są tirówkami,boją się o makijaż który tak pieczołowicie jest malowany,nawet Picasso by tak nie potrafił namalować.

  9. Czasem nie mają sztucznych cycek nawet bo mają ginekomastię i specjalnie ją wywołują .Ale to nie szkodliwe ,każdy ma jakieś upodobania .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.