Zbliża się kolejny, XIX już Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku Orkiestra zagra dla urologii i nefrologii dziecięcej. Inicjatywa Owsiaka zgromadziła na Facebooku ponad 187 tys. fanów. Czapki z głów przed rzeczonym fanpejdżem. Za liczbę fanów.

Strona WOŚP http://www.facebook.com/wosp jest przede wszystkim kopalnią zdjęć z wszystkich imprez organizowanych przez Owsiaka. Ale nie tylko. Na Tablicy znajdziecie świeże info ze stajni Orkiestry. Świeże nie znaczy najświeższe. Strona WOŚP powinna kilka dni przed finałem kipieć newsami. A tak nie jest. Minus.

Plus za zakładkę “YouTube” z relacjami wideo. Mało tych filmów. Ale lepszy rydz, niż nic. Brakuje ekskluzywnego nagrania z Jurkiem Owsiakiem, który namawiałby użytkowników Facebooka do aktywnego wzięcia udziału w XIX Finale.

Ale te wszystkie niedociągnięcia spowodowane są zapewne brakiem czasu. Jurek Owsiak wraz z ekipą w pocie czoła pracują przed kolejnym, wielkim Finałem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Trzymamy kciuki!

Wpis z archiwalnej wersji. Przepraszamy za ewentualne zmiany.

One Reply to “Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy na Facebooku – dołączysz?”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *