Ta strona to ukłon w stronę producentów wszelkiej maści alkoholi i akcesoriów do picia. Chlać, żłopać, spijać, pić, upijać się – te słowa nie schodzą z ust prawie 2 milionów użytkowników Facebooka zrzeszonych na tej stronie.

Drunk people taking care of drunker people (“Pijani ludzie troszczą się o bardziej pijanych”) http://www.facebook.com/pages/D… to forum wymiany opinii o alkoholu. To także potężna galeria zdjęć z imprez, na których zobaczycie tysiące pijanych w sztok użytkowników Facebooka. W mniej lub bardziej apetycznych okolicznościach przyrody.

Niektóre zdjęcia naprawdę są niesmaczne. Szczególnie ujęcia z toalet, gdzie upojeni alkoholem młodzi ludzie załatwiają swoje potrzeby. Większość fotografii przedstawia jednak wielką radość kompletnie pijanych dziewczynek i chłopców. Po alkoholu wszystkim puszczają hamulce.

Na ścianie fanstrony znajdziecie także wpisy o szkodliwości alkoholu, niektórzy żądają wprowadzenia prohibicji. Najciekawsze są zapowiedzi domówek na całym świecie – amatorzy alkoholu anonsują imprezy na Alasce, w Australii, w Niemczech albo w Brazylii. Z tym fanpejdżem nikt nie będzie pił do lustra.

I pamiętajcie, że alkohol szkodzi zdrowiu.

Artykuł odtworzony z archiwalnej strony. Przepraszamy za ewentualne różnice.

One Reply to “Wielki klub amatorów pijaństwa – dołączysz?”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *