Telewizyjne bożyszcze Jakub Władysław Wojewódzki od ponad miesiąca ma w głębokim poważaniu swoich fanów na Facebooku. Ostatni wpis na Tablicy Kuby pojawił się 14 czerwca (stan na 2 sierpnia, godz. 21.00). Od tego czasu na stronie fanowskiej Powiatowego cicho i głucho.

Wojewódzki trwoni w wakacje swój społecznościowy potencjał. Przypomnijmy, że strona fanowska celebryty jest obecnie drugim pod względem liczby fanów polskim fanpejdżem https://www.facebook.com/pages/… .

Osoby, które administrują facebookowym wizerunkiem pana Jakuba nie są zbyt płodni. Strona służy właściwie tylko do informowania gawiedzi o tym, kto będzie gościem w kolejnym odcinku telewizyjnego programu Wojewódzkiego. Zdjęć jak na lekarstwo, klipów filmowych nie ma tu wcale. Urywki programów idola można zobaczyć tylko na jego oficjalnej stronie. Wiecie, gdzie jej szukać.

Za to TVN-owski kolega Kuby Szymon Majewski (mimo tego, że nie powróci ze swoim show po wakacjach) dba o fanów na Facebooku. Co drugi-trzeci dzień na jego fanpejdżu zamieszczane są linki do ciekawych, czasem zabawnych, informacji. Przekonajcie się na własnej myszce tu: https://www.facebook.com/Szymon… . Dla adminów Szymona wielkie brawa za pracowitość. Cieszy fakt, że doceniają potencjał Facebooka.

Cofniecie “Lubię to!” ze strony Wojewódzkiego?

Wpis z archiwalnej wersji. Przepraszamy za ewentualne zmiany.

22 Replies to “Wojewódzki ignoruje fanów na Facebooku

  1. OTO słowa żydowskiego pisarza Artura Sandauera: Żydzi są głową Polaków, bo są lepsi – pisał Sandauer – a Polacy to ręce i nogi. “Dlatego antysemityzm, wszelkie odruchy antyżydowskie w Polsce to choroba umysłowa, to buntowanie się ręki i nogi przeciwko własnej głowie. Nie może polska ręka bić żydowskiej głowy” – pouczał żyd Artur Sandauer.”W czasie wojny zginęli prości Żydzi i wybitni Polacy. Uratowali się wybitni Żydzi i prości Polacy. Dzisiejsze społeczeństwo w Polsce – mówi Sandeuer – to żydowska głowa nałożona na polski tułów. Żydzi stanowią inteligencję, a Polacy masy pracujące.”

  2. jeśli obrzezali/okaleczyli kogoś jako dziecko nigdy nie zaznał prawdziwej przyjemności i nie ma porównania. Zamiast seksu pozostaje tylko zarabianie pieniędzy, fanatyzm religijny i wojny

  3. polskie”gwiazdy”i programy to kopie np Big Brother Brzydula Doda=farbowana blond kopia M.Monroe Madonny B.Spears, tak samo w rapie, metalu popie disco itp. i tv/filmach (Big Brother, Brzydula, Milionerzy, Niania, Mam Talent)

  4. Gwiazdy są jak prostytutki muszą się podobać by się sprzedać to niewolnicy fanów całe życie coś udają stąd uzależnienia i autodestrukcja zagłuszanie wyrzutów sumienia niszczenie samodzielności myślenia pamięci samoogłupianie

  5. ja go ignoruje od dawna nie ogladam jego programów i samo jak tego debilowatego Majewskiego. Dziś to tv aby zaistniec chyba trzeba zatrudniac takich pseudorozsmieszaczy

  6. na znak protestu nie oglądajcie Kuby nie ma przymusu,krytykować każdy głupi może na bezpieczną odległość

  7. Jakbyście wiedzieli to nie jest jego konto na facebook’u tylko jakiś fan sobie zrobił i dodawał wpisy za niego. Wojewódzki mówił o tym w jednym ze swoich odcinków że nie ma konta na fb

  8. Adolf Hitler też ma konto na FB i jakoś potrafi odpisać to dlaczego K.Wojewódzki nie może,czyżby zmarły jest lepszy od żyjącego,to jest z jego strony zwykłe chamstwo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *