Playboy wychodzi naprzeciw oczekiwaniom zakochanych w Facebooku i innych portalach społecznościowych piękności i organizuje wybory Miss Social.

To wybory najpiękniejszej dziewczyny, które odbywają się na popularnym Fejsie. Nie decyduje żadne jury, żadna specjalna komisja, żadne znajomości.

W ciągu najbliższych godzin poznamy laureatkę września. To użytkownicy portalu Marka Zuckerberga korzystający ze specjalnej aplikacji Playboya dostępnej tu: http://apps.facebook.com/playbo… decydują, która młoda dama zostanie Miss Social września. Ale nie martwcie się – kolejne wybory rozpoczną się zaraz po zakończeniu poprzednich. Tu nie trzeba czekać latami.

Poniżej prezentujemy wrześniowe półfinalistki konkursu Miss Social. W zawodach mogą wystartować tylko dziewczyny z USA, a szkoda. Polki z powodzeniem mogłyby walczyć o głosy użytkowników Facebooka.

Co istotne konkurs Playboya nie ma nic wspólnego z erotyką – w regulaminie plebiscytu stoi jak byk, że to “ubrane” wybory, zaś kandydatki do tytułu muszą być pełnoletnie (według prawa stanu, w którym zamieszkują). Laureatka miesiąca dostaje w nagrodę profesjonalną sesję zdjęciową i prawo do udziału w melanżu odbywającym się w rezydencji Playboya w Los Angeles.

Wpis z archiwalnej wersji. Przepraszamy za ewentualne zmiany.

2 Replies to “Wybory Miss Social na Facebooku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *