Marzy Wam się odprężający weekend w Warszawie, pełen relaksu i niezapomnianej zabawy? Tak? W takim razie weźcie udział w konkursie, w którym można wygrać bilety na koncert Joe Cockera i weekend w komfortowym hotelu w stolicy.

Pamiętacie jeszcze takie przeboje jak You Are So Beautiful i Summer in the City? 10 sierpnia w Sali Kongresowej w Warszawie odbędzie się długo oczekiwany koncert legendy muzyki rock i pop – Joe Cockera! Artysty nie trzeba nikomu przedstawiać. Jego charakterystyczny zachrypnięty głos jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych w branży muzycznej. On sam, mimo już prawie 70 lat na karku, nieustannie zachwyca nim publiczność na całym świecie.

Biorąc udział w konkursie Spędź weekend w Warszawie! http://www.facebook.com/BWHotel… będziecie mieli okazję posłuchać Joe Cockera na żywo! Ale to nie wszystko – laureaci konkursu po koncercie zostaną zaproszeni na kolację w fajnej restauracji, na zabawę i darmowe drinki w Klubie After Five, a zwieńczeniem wieczoru będzie noc spędzona w Best Western Hotel Felix w Warszawie.

Konkurs trwa od 23 maja do 12 czerwca 2011 roku i rozgrywa się w trzech etapach. Co tydzień autor najlepszego zgłoszenia wygrywa weekend w Warszawie dla siebie i osoby towarzyszącej. Trzymamy za Was kciuki!

Wpis z archiwalnej wersji. Przepraszamy za ewentualne zmiany.

One Reply to “Wygraj bilety na koncert Joe Cockera i weekend w warszawskim hotelu!”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *