Święto Trzech Króli już za nami, więc pora oficjalnie rozpocząć karnawał! Z tej okazji firma Reserved zorganizowała na Facebooku fajny konkurs, w którym nagrodą główną jest wycieczka karnawałowa dla dwóch osób. Do Wenecji!

Konkurs odbywać się będzie od 7 do 21 stycznia. Jego rozstrzygnięcie zaplanowane jest na 24 stycznia. Zainteresowani? Nakręćcie krotki film reklamowy swojej miejscowości. Wszelkie techniki są dozwolone – możecie to zrobić komórką, profesjonalną kamerą bądź jakimkolwiek innym urządzeniem nagrywającym obraz. Yyyyyy, są jeszcze jakieś inne? 🙂

Co dalej? Film należy wrzucić na tablicę strony Reserved http://www.facebook.com/Reserve… i czekać na rozwiązanie konkursu. Laureata wyłoni Jury.

Co ważne – należny podatek od nagród zostanie pokryty przez Fundatora Nagrody. Nadto “LPP zastrzega sobie możliwość odwołania Konkursu bez podania przyczyn” i “Wszyscy uczestnicy Konkursu poprzez udział w Konkursie wyrażają zgodę na przeniesienie na Organizatora majątkowych praw autorskich do nagrodzonych zdjęć w najszerszym możliwym i dopuszczalnym przez obowiązujące prawo zakresie”.

W praktyce oznacza to, że Wasze prace mogą być publikowane na billboardach, kubkach i bieliźnie. Ale czego się nie robi dla wycieczki do Wenecji!

Artykuł odtworzony z archiwalnej strony. Przepraszamy za ewentualne różnice.

One Reply to “Wygraj karnawał w Wenecji!”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *