Ruszyła właśnie nowa aplikacja konkursowa na profilu facebookowym banku BNP Paribas pt. Zdobywcy drugiej pensji. Wygrywają ci, którzy najlepiej uzasadnią, dlaczego właśnie im należy się dodatkowa pensja. Łączna pula nagród w konkursie to 6000 zł!

Pomysł aplikacji, dostępnej pod adresem http://apps.facebook.com/drugap… i na profilu banku: http://www.facebook.com/bnppari… , nawiązuje do pierwszej kampanii, którą bank rozpoczął pod marką BNP Paribas w czerwcu tego roku.

Aby wygrać dodatkową pensję, uczestnik konkursu musi polubić stronę banku BNP Paribas na Facebooku i odpowiedzieć na pytanie, dlaczego właśnie on powinien otrzymać dodatkową pensję, a następnie poprosić o wsparcie siedmiu osób.

Aplikacja została zaopatrzona w mechanizmy, które ułatwią graczom poinformowanie znajomych o tym, że starają się o wygraną w konkursie i potrzebują ich wsparcia. Znajomi jednym kliknięciem będą mogli go udzielić, a potem sami stanąć do walki o dodatkową pensję.

Autorzy trzech najbardziej przekonujących uzasadnień zostaną nagrodzeni dodatkowymi pensjami o wartości 1000, 2000 oraz 3000 zł. Ponadto znajomi, którzy przyczynią się do wygranej tych trzech osób, otrzymają bilety do kina. Konkurs potrwa do końca lipca. Powodzenia!

Artykuł odtworzony z archiwalnej strony. Przepraszamy za ewentualne różnice.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *