Dystrybutor filmu “Jak się pozbyć cellulitu” przygotował oryginalną zabawę. Konkurs, w którym internauci muszą wykazać się sprytem, zdolnością logicznego myślenia i szybkiego kojarzenia faktów. Do zdobycia są atrakcyjne rekwizyty z planu i zaproszenia na galę z udziałem gwiazd.

Konkurs Zabójczy poradnik wystartował w Wigilię. Internetowa zabawa jest częścią kampanii reklamowej filmu Jak się pozbyć cellulitu, najnowszej komedii Andrzeja Saramonowicza, współtwórcy takich filmowych hitów jak: Lejdis i Testosteron.

Zabójczy poradnik to konkurs, w którym internauci mają okazję wygrać filmowe rekwizyty z planu komedii Jak się pozbyć cellulitu. W puli nagród znajdują się damskie kreacje, w których grały Magdalena Boczarska, Dominika Kluźniak i Maja Hirsch, a także… narzędzia tortur, które są pasją Ewy Silberberg, jednej z głównych bohaterek filmu, organizującej wystawę pod niebanalnym tytułem: Sztuka okaleczania!

Aby wygrać jeden z siedmiu rekwizytów i podwójne zaproszenie na uroczystą premierę filmu, która będzie miała miejsce 2 lutego 2011 roku w Warszawie, należy rozwiązać serię podchwytliwych łamigłówek i zagadek.

Zbierając ukryte w sieci wskazówki i tropy, internauci mają za zadanie jako pierwsi odnaleźć stronę www gwarantującą przyznanie nagrody. Jednak zadanie wcale nie jest proste! Żeby poprawnie zinterpretować ślady pozostawione przez autorów konkursu, i dotrzeć do kolejnego etapu gry, należy wykazać się inteligencją, sprytem, zdolnością logicznego myślenia i łączenia faktów. Wskazówki będą ukryte na stronach partnerów konkursu Zabójczy poradnik: Wrzuta.pl, Orange.pl, Filmtok.pl, Samosia.pl, Ipla.tv, We-dwoje.pl, Fmix.pl, Party oraz na profilu filmu na Facebooku.

W ramach zabawy, pod koniec każdej z siedmiu odsłon Zabójczego poradnika, w sieci zostaną ujawnione ekskluzywne plakaty promujące najnowszy projekt Andrzeja Saramonowicza.

Dziś poster nr 1 otwierający naszą zabawę. Wynika z niego niezbicie, że do prawdy Jak się pozbyć cellulitu trzeba się naprawdę głęboko dokopać, co może nie jest sposobem wyrafinowanym, ale skutecznym i prostym. Chwilami wręcz zabójczo prostym…Zapraszamy do udziału!

Konkurs potrwa siedem tygodni – do 6 lutego 2011. Użytkownicy mogą dowiedzieć się więcej o Zabójczym poradniku i Jak się pozbyć cellulitu z oficjalnej fanstrony filmu: http://www.facebook.com/pages/J…

Artykuł odtworzony z archiwalnej strony. Przepraszamy za ewentualne różnice.

One Reply to “Wygraj sukienkę Boczarskiej i narzędzia tortur!”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *