Bossowie Zyngi wiedzą, jak robić interesy. I jak zarabiać wielkie pieniądze na bezpłatnych grach społecznościowych. Użytkownicy Facebooka kochają produkty Zyngi a Zynga kocha użytkowników Facebooka. Symbioza za dolary.

W ciągu ostatnich tygodni najnowsza gra firmy na “ZY” bije na Facebooku wszelkie rekordy popularności. Przebiła nawet osławione FarmVille. To CityVille, które według danych ma 16,8 mln aktywnych użytkowników dziennie, podczas gdy FarmVille ma “zaledwie 16,4 mln. W miesięcznym zestawieniu w nowe dziecko Zyngi gra 61,7 mln osób! Wirtualne pole uprawia 56,8 mln.

FrontierVille, Texas HoldEm Poker, FarmVille i CityVille razem wzięte przyciągają 184 miliony aktywnych użytkowników! Tyle osób to nawet w piłkę nożną nie gra. Ani w bierki. Ani nawet w Zośkę.

CityVille to symulator ekonomiczny miasta. Zamiast dojenia krów i wybierania gnoju w City zarządzamy przestrzenią miejską. Możemy wybudować prawdziwą metropolię lub po prostu zadowolić się Warszawą. Przekonajcie się na własnym betonie!

Wpis z archiwalnej wersji. Przepraszamy za ewentualne zmiany.

One Reply to “CityVille lepsza od FarmVille – grałeś?”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *